Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Itt nem is csak a rendőrséggel...

Itt nem is csak a rendőrséggel van a gond! Hanem KPM-mel, katasztrófavédelemmel, stb?

Figyelt kérdés
Itt mindenek (büntetések) UNIO-snak kell lennie,csak a fizetéseknek nem!
2013. márc. 12. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha az EU-ra gondolsz, akkor nem az EU miatt alacsonyak itt a fizetések.
2013. márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Mi van, megbüntettek? Engem miért nem?
2013. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Ha az EU-ra gondolsz, akkor nem az EU miatt alacsonyak itt a fizetések."


Fogalmazzunk inkább úgy, hogy nem kizárólag az Eu miatt alacsonyak a fizetések.

2013. márc. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Mi van, megbüntettek? Engem miért nem?"


Valószínűleg mert nem vezetsz hivatásszerűen. De nem értem ezt neki honnan kéne tudnia.

2013. márc. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 sni ***** válasza:
83%
Itt mindig azzal van gond, aki megbüntet, mert egy mocsok pénzbeszedő banda, mi? 2 hete kaptam 30 ezres csekket, gyorsan mentem, megnéztem, és: JÉÉÉ, tényleg gyorsan mentem, így hát befizettem, mert ÉN voltam a hülye, nem aki lefotózott! pedig ha rászánnék kb 6 hónapot, jogi úton is meg lehetne támadni az összes közig bírságot, de minek? A ki sietni tud (beleértve magamat is) az ki is tudja fizetni, vagy induljon korábban! mielőtt hülye válaszokat kapok, 2 munkahelyem van, általában éjjel 1-kor fekszem, fél 5-kor kelek, de még egyszer sem sírtam itt, hogy miért bírságoltak meg!
2013. márc. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem büntettek meg! csak már hányingerem vab ahogy beszélnek a tv ben ennek annak uniósnak kell lennie.Az út mellé meg kitelepedik az összes olyan személy aki jogi úton simán beléd köthet!
2013. márc. 13. 07:24
 7/12 sni ***** válasza:
Az út mellett, ami közel sem uniós minőségű....:) a teljesítményadó lényege lenne, hogy útfelújításra költsék, ezt nem teszik, mint sok más bevétellel sem! Engem nem érdekel, ha ott vannak, minden rendben nálam, így nem is figyelem, mennyien vannak kint! Bár volt már olyan, hogy saját kocsimmal én álltam meg kpm-nél, hogy csináljanak már egy fékmérést, mert szerintem nem jó! de jó fejek voltak, bemérték, rendben volt, még a mérési eredményt is odaadták nyomtatva!
2013. márc. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" éjjel 1-kor fekszem, fél 5-kor kelek"


Jó, úgy h a napot végigdöglöd.....

Másik, engem még soha nem büntettek meg, mert odafigyelek a dolgokra, de volt, h nem szóltak időben, így h induljak el?

De végülis ez se kifogás, mert bárki ráfoghatná, h jaj ezért meg azért siettem.

Amiben viszont rohadtul igaza van a kérdezőnek, h ami itt megy az hányinger, ez nem jogalkalmazás.

Szándékosan, szervezetten a direkt büntetésre mennek rá, arra nincs ember, h kijöjjön, ha gyilkolnak, arra nincs pénz, h benzin legyen a rendőrautóban, de arra van, h vegyenek több száz trafit meg h az újonnan kirakott 20-as táblánál szétbírságolják az embert, mert hát ugye annak hatalmas a társadalomra veszélyessége, h valaki 20 helyett 30-cal megy, hajaj.

Nálunk volt, h a tábla elhelyezése előtti időszakra visszamenőleg akarták az embereket behúzni!

A többi esetről amikor megint nagyf.aszoskodtak meg már nem is beszélek.

Ezek után meg ne mondjam, h pénzszedő sz.arházi banda?

Akkor kikre mondjam?

2013. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sni ***** válasza:

"Jó, úgy h a napot végigdöglöd....."


Jó, hogy ennyire ismersz :) az első éjjel 1, a második hajnal fél 5, ha gyenge voltál matekból az 4 és fél óra alvás átlagban egy nap! a többit dolgozom, úgyhogy ha valamit intéznem kell, szabadnapot kérek! Nem mondtam, hogy nincs igaza a kérdezőnek, de rajtam még nem "hajtottak be" olyan bírságot, ami ne lett volna jogos, ami meg jogtalan lett volna, azt jogi úton intéztem, ennyi!

2013. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Éjjel 1 meg fél 5 között 3,5 óra van ugyanis a fél 5 az 4 óra 30 perc.

Szal 3 óra 30 percet alszol....még jó, h fullos vagy matekból.

De szerintem csak nagyot akartál mondani, ezért is nevettelek ki.

Másrészt a kérdező ezt kérdezte:

Itt nem csak a rendőrséggel van a gond?

Így van, gond van velük is, mert jogtalanul akarnak pénzt behajtani meg kiskapuznak....

2013. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!