Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudnék majd az FBI-nál...

Hogyan tudnék majd az FBI-nál vagy valami ilyen hatáskörű amerikai szervezetnél dolgozni? Hol kell tanulnom meg ilyesmi, és ha az FBI-nál akkor ott valami nyomózó féleségű szakterületet akarok választani

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Még Amerikaiakat sem vesznek fel oda, de egy magyart biztos felvesznek. Nemzetbiztonsági kockázatot jelentenél. Felejtős a dolog.
2013. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát valahogy csak kerülnek beoda :D
2013. márc. 13. 19:15
 3/11 ZETAS ***** válasza:
100%

Nem mondod, hogy te FBI-os akarsz lenni és nem TEK-es? :D



I’m a U.S. citizen or a citizen of the Northern Mariana Islands.

I’m at least 23 years old but no older than 36.

I’ve never been convicted of a felony.

I have a valid driver’s license.

I have a four-year degree from an accredited college or university.

I have at least three years of professional work experience.

I can pass a drug test and haven’t violated the FBI drug policy.

I’ve never defaulted on a student loan insured by the U.S. government.

I can qualify in one of five entry areas: accounting; computer science/information technology; language; law; or diversified.

I’m in good health and in good shape—see our physical requirements webpage for details—and check out the video!

I’m available to work anywhere in the world.


Ezt is olvasgasd át ügynökúr :D

[link]

2013. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a TEK-hez & kérj egy ajánlólevelet, ha szerencséd van a nemzetközi jó kapcsolatoknak hála, portás lehetsz talán az FGI-be
2013. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy.
2013. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Haha, nekem is voltak ilyen vagyaim, meg mielott kamionsofor szerettem volna lenni, aztan meg halivudi szinesz :)


Persze vannak meg csodak, de nagyon jonak/okosnak/ugyesnek/szerencsesnek kell lenned ahhoz, h a lehetoseg felmeruljon, hogy az efbiajnal dolgozz.


Szerintem ott bukik el a dolog nalad, hogy nem vagy amcsi allampolgar... De ha az is lennel, elkepeszto kiemelkedo tanulmanyi eredmenyeket, atlagon feluli fizikai kepessegeket, vagy eszmeletlen szamitogeptudast/nyelvismeretet kellene produkalnod.

2013. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát még van időm amúgy csak 14éves vagyok 6 éves koromtól sportolok rendszeresen meg most infó tagozatra megyek középsuliba az angol meg már nagyából megy :D de tudom hogy még így is nehéz de próba szerencse és a fősulit kint akarom végezni bár ez elég nagy cél :)
2013. márc. 13. 22:00
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és TEK-ről annyit olvastam róla 1-2könyvet és rájöttem hogy az azért nem teljesen nekem való mert én nem olyan tipusú vagyok amúgy én már 4-5éves koromtól akarok nyomozó/ügynök lenni csak akkor még nem teljesen értettem ezt amúgy az FBI ilyen főcél és alatta vannak kisebb célok de rendőri pályán akarok dolgozni az biztos :D
2013. márc. 13. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
majd kinövöd
2013. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ez nekem is megfordult a fejemben, de szinte biztos, hogy nem tudnál bekerülni. Először is oké, hogy jól megy az angol, de két másik "különlegesebb" (nem olyan idegen nyelv amit minden 3. ember tanul) idegen nyelven is kéne tudnod tárgyalási szinten. Kéne amerikai állampolgársági, mert szerintem anélkül tuti, hogy esélyed sincs és azért állampolgárságit szerezni nem olyan egyszerű. Valamint szerintem sokan szeretnének bekerülni, szóval biztosan vannak mindenféle gyakorlatok, tesztek, edzettségi szint felmérők amiken meg kéne felelned.

Egyébként TEK vagy Nemzetbiztonsági Felügyelet nem érdekel?

2013. ápr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!