Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedi szájkosarat akarok...

SchossoW kérdése:

Egyedi szájkosarat akarok valaki tud segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Először is köszi mindenkinek hogy veszitek a fáradtságot és elolvassátok.

Van egy amerikai stafford kutyusom és szeretnék rá szájkosarat. Találtam egy képet itt az URL hozzá: [link]


Nagyon megtetszett és ilyet akarok rá mert a hagyományos annyira nem jön be. Ha valaki tudna nekem adni linket weboldalról ahonnan ilyet lehet rendelni (természetesen Magyarországon belül) azt nagyon megköszönném!



2013. jan. 19. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg egyedi. Úgy őszintén, aki ilyen kosarat tesz a kutyájára, annak valami gond van a személyiségével.

Amúgy Hámori-Havalda még működik. Ők csinálnak egyedi termékeket.

2013. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs a személyiségemmel de ki hogy ítél meg. De amint leírtam fent a hagyományos szájkosár nem tetszik rajta. Szegecses nyakörve van a hámján is van pár. Akkor a szájkosár miért ne legyen olyan? :) Köszi a választ ránézek.
2013. jan. 19. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos velem van a baj, de én ezt midnenek látom ,csak biztonságosnak nem. Ha nem tud benne lihegni, akkor azért, ha tud, akkor meg simán kiharap az elején.
2013. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kép alapján ebben lihegni és harapni is tud.
2013. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már sikerült találnom embert aki megcsinálja nekem. Kiharap belőle... Nem mindegyik kutya támad úgy ha mellette van a gazdája. Ne vegyük mindet egy kalap alá. Minden csak nevelés kérdése :)
2013. jan. 19. 12:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Magyarul csak díszenk van? Végülis szájkosár helyett úgysem fogadják el a tömegközlekedési eszközökön.
2013. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lényegébe igen csak annak lenne. De nem akartam írni a sok kötekedő komment miatt... :) Tömegközlekedéssel nem nagyon járok kocsiba bepattan hátsó ülésre és megyünk. Nem verekedésre és támadásra van nevelve a kutya.:)
2013. jan. 19. 12:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem kötekedésből, de miért szeretnéd kinevettetni a kutyád egy ilyen bazári szarral?

Hogy magadat kinevetteted az egy dolog, de a kutyádat azért csak ne. Inkább azzal tűnj ki a többiek közül, hogy mennyi mindent tud a kutyád.

2013. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dísznek meg minek? Téyleg nem bírom összerakni....
2013. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

egyszerü! feltünési viszketegség ! ennyi ! miért baj az ?

van aki tarajos hajat visel kékre festve ! miért ? csak !

tetszik neki !

2013. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!