Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért zárják be a betörők...

Miért zárják be a betörők mostanság maguk után az ajtót? Kinyitják és be is zárják!

Figyelt kérdés
egyre több ismerősömhöz úgy törtek be, hogy be is zárták maguk után a lopást követően az ajtót.

2013. ápr. 6. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A betörők miatt
2013. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ennél komolyabb véleményed nem volt?


továbbra is szól a kérdés a többiekhez

2013. ápr. 6. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:

És te elhiszed hogy egy "betörö"nek Minden ismerösödhöz van kulcsa????HAHaHA 1000 % hogy nem törtek be hozzájuk.Ha csak nem olyan ember volt a "betörö" aki kulcsal rendelkezet az adott ingatlanhoz.Ja "lopást követöen " Most akkor betörés vagy lopás???? NEm ugyan az.Elöször a szavak jellentésével kéne tisztában lenned.

Betörés, az amikor pl valaki ugy megy be egy adott ingatlanba hogy pl berugja,vagy felfesziti a zárat.HA már kulcsal megy be akkor az nem betörés!!!!

2013. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem elgondolkoztat,hogy betörőről vagy besurranóról beszélgetünk? Ha betörő akkor tönkre kell tennie a zárakat míg a besurranónak nem biztos hogy van kulcsa,de azt tapasztaltam úgy közlekedik,hogy az ne tűnjön fel illetve amit elvisz az is csak később (amikor szükséged lenne rá)derül ki az eltűnése. Maradnak azok akik kulcsot kaptak az ingatlan tulajdonosától!!!!
2013. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem kristálytiszte, hogy egy betört zárat hogy lehet bezárni. De gondolom ma már csak lakatosok járnak betörni, akik a helyszínen meg is javítják.
2013. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sni ***** válasza:
feltételezem azért, hogy a tulaj minél később vegye észre! Egy feltört ajtó azonnal feltűnik, de ha csak a lakásban veszi észre, főleg, ha nem dobáltak szét mindent, akkor az értékelhető nyomok 70%-át már tönkretették! Időhúzás és nehezebb bizonyíthatóság!
2013. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hozzánk is így törtek be most a múlt héten. Elutaztunk, és amikor hazajöttünk, kulccsal jöttünk be a lakásba (mint minden nap munkából hazajövet is). Olyasmit vittek el, amit először észre sem vettünk. Mindenesetre "visszazárta" maga után az ajtót.

volt aki azt mondta van ilyen, de én nem hiszem el. Csak olyan ember lehetett akinek van kulcsa.

2013. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!