Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon ha lenne egy...

Magyarországon ha lenne egy komolyabb bankrablás, lenne olyan felkészültsége, mint az USA-nak?

Figyelt kérdés

Elöször is: Nem akarok bankot rabolni! Nem vagyok bankrabló! Se semmilyen ismerősőm nem akar. (legalábbis nem tudok róla...) És nem vagyok bűnöző! Tisztelem a törvényt!!!

Néztem régebben a TV-ben valamelyik csatornán, egy az USA-ban történő bankrablásról, volt egy dokumentumfilm. És mutatták, hogy bankrablásnál, pillanatok alatt az egész környéket rendőrők voltak lezárva az egész területet. És nem sokkal később jött a különleges erő a S.W.A.T. Meg hogy milyen felkészültségük van a rendőrőknek. Részben golyóálló rendőrautó....stb. És akkor gondolkoztam el. Ha, ne adj Isten! M.o.-n lenne egy ilyen. akkor a rendőrségnek lenne ekkora felkészültésge. Fegyverei, kommandósai. Mert nem emlékszem, hogy volt-e M.o.-n komolyabb bankrablás, túsz ejtés...stb. És mégis, mit tudna tenni a rendőrség ha ilyen történne. Mert gondolom, a M.o.-i rendőrségnek nincs akkora ereje, mint az U.S.A-nak.


2009. szept. 24. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A magyar kommandósok világszínvonalúak, a mesterlövészekkel egyetemben. Szerintem tudnák úgy teljesíteni a feladatot, mint az amerikai swat.
2009. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne!!


Nekünk még sokkal jobb mesterlövész és különleges kommandóink vannak csak az átlagember nem tud erről mert nem mutogatják őket a tv ben!


Írd be ezt a googlebe Neutron bevetésiek, vagy E.S.U.


Vagy nezd meg a youtubon


http://www.youtube.com/watch?v=SSXKV3leGbE&feature=PlayList&..


http://www.youtube.com/watch?v=Uq7kJ24KlLg&feature=PlayList&..

2009. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a különleges egységeknél gyakori az hogy sokféle helyről jönnek az emberkék, hiszen mindenhonnan csak a legjobbak juthatnak odáig! Nyilván a S.W.A.T. ban is vannak vagy voltak magyarok ahogy a francia légióban is.
2009. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Amugy ne higgye bárki is hogy az Amerikai rendőröket jobban tisztelik mint itt... Nem tisztelik őket ott sem hanem félnek tőlük mert oylanok a törvények hogy sokkal több visszaélést meg tudnak csinálni büntetlenül következmények nélkül mint itt!!


Pl milyen az amikor egy anyukát a gyerekei előtt sokkolóval lőnek le mert nem engedelmeskedik?


Meg csomószor megverik az embereket a rendőrök ott, és a végén nem történik semmi mert el van tusolva..


Nem úgy van mint itt hogy bemész aztán látleletet veszel meg inygen kapsz ügyvédet!! Ott átlépnek rajtad a korházban ha nincs biztosításod nemhogy látleletet vegyenek!!


Úgyhogy tegye össze mindenki a kezét hogy nem Amerikai!!

2009. okt. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
utolsó: ez oylan féligazság ... van is benne valami meg nincs is. őszintén, nálunk talán nem tusolnak el mindent ? a részeg rendőrtől kezdve a paciens agyonverésééig a rendőrségen, rengeteg mindent? na ja ....
2009. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Pakson van a Neurton kommandó
2010. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A móri banrablás!és lám meghaltak ott is 2en?vagy többen nem is tudom biztosan nincs ilyen felkészültségünk és nem is lesz soha!
2010. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15:52

ez nem humorkategóriás kérdés :)

2010. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!