Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi értelme van a rendőri...

Mi értelme van a rendőri jelenlétnek, ha a távozásuk után azonnal történik valami?

Figyelt kérdés

A városban ahol élek a busz és vasút állomás mellett található kocsmasornál rendszeresen itt vannak a rendőrök, napi 16-20 órát is, de amint elmennek rögtön kirabolnak valamit vagy verekedés van meg a romák azonnal felélednek és káosz lesz.

Persze, nyilván ha nem lennének még szarabb lenne, de azért ez sem jó, hogy amint elmennek megtörténik a baj...


2013. ápr. 27. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem a rendőrséggel van a baj, hanem a joggal, és a liberális felfogással. Szerintem sokat segítene a helyzeten ha, a retardált, deviáns visszaeső elkövetőkkel nem csak elbeszélgetnének, rosszabb esetben becsuknák néhány hétre, hanem példás büntetést kapnának. Ergo, nem tudnának "káoszt" csinálni mivel más helyszínen végeznének kényszermunkát. De a halálbüntetést sem tartom rossz megoldásnak olyanokkal szemben, akik nem tudnak magyar ember módjára viselkedni.
2013. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mar megint a retkek.. hat igen, ezek ilyenek. hasonloan a csotanyhoz, leoltod a lampat es elojonnek. mi a fedoraval irtattuk ki anno, nem volt mas megoldas, azota minden rendben van.
2013. ápr. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ConnectCare ***** válasza:

Halálbüntetés lopásért vagy garázdaságért? Akkor szerintem csapjuk hozzá a visszaeső tilosban parkolást is! Vannak problémás emberek és jó lenne kezdeni velük valamit, de azért nem hiszem, hogy a kivégzősdiig el kellene jutni!


Megvan már erre a technika, verni kell az asztalt az önkormányzatnál, hogy rakjanak fel egy térfigyelő kamerát, amin keresztül egy rendőr egy kényelmes központban figyelheti 24 órában, hogy mi folyik a problémás területen (plusz megvan egyből a bizonyíték is a bíróságra, ha kell) , valószínűleg a kamera "szeme láttára" nem menne a bűnözés. Az ilyesmi lenne a bűnmegelőzés feladata.

2013. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Halálbüntetés lopásért vagy garázdaságért? Akkor szerintem csapjuk hozzá a visszaeső tilosban parkolást is!"


Én egy szóval sem írtam hogy garázdaságért kellene kivégezni. Én úgy értem, hogy aki azóta bűnözik mióta járni tud, tegyük fel évtizedek óta, és hosszabb a bűnlajstroma mint a takarója, (betörés, rablás, emberölés, zsarolás, prostitúcióra kényszerítés, testisértés.......) felesleges a társadalomnak, mivel semmi építő tevékenységet nem folytat. Röviden, soha nem fog megjavulni.

2013. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!