Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Büntetés végrehajtásban...

Büntetés végrehajtásban elhelyezkedni diplomával (? )

Figyelt kérdés

úgy hallottam, ha van felsőfokú végzettséged (nekem pl. tanári van) a büntetés végrehajtásnál könnyen kaphatsz jó melót, nem is rossz fizetéssel, pl. nevelőtiszt

mennyi lehet ebből a valós?


2011. nov. 9. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Főleg férfiaknak.

Nevelőnek kevesen akarnak menni.

Veszélyes stb. - sokan le is nézik ezt a munkát.

Törékeny alkattal, 50 kg-val nem ajánlott.

Fizetés biztos, hogy nem magas, sőt.

BV szolgálati jogviszony alapján jár illetmény.

Holnap:

[link]

2011. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

lehet jelentkezni persze ! figyelj ez biztos munka. előszőr is a testalkatod az ne 50kg-illetve 60kg legyen! Legyen Férfias a kiállásod.Nem biztos hogy te rögtön nevelőtiszt lennél ám..ez nem olyan egyszerű gondolj csak bele,komoly nehéz pályás bűnözök nem adnák meg neked a tiszteletet,megkell érte küzdened! A fizetésről nagyon sokan csak finomkodóan beszélnek,sőt mi tőbb le is akarják az embert beszélni..ez Butaság,van ott pénzkereset nem is kevés,persze tenni is kell azért,össze kell ismerkedned az összes elítéltel,ott akaratlanul is megismered őket,úgyanúgy ők téged,de viszont neked nehezebb,viszont nekik nagyon könnyű , a lényeg az hogy ha a saját városodba "dolgozol" nem is olyan nehéz téged zsarolás alá vetni,sajnos,ezért ajánlanám a másik városba kerülésed.Kideríthetik könnyen kik a családtagjaid stb.

azt tudd hogy 5kor kezdesz..az érettségizett emberek fizetése közel 140..de jönnek a prémiumok,no de diplomával azért egy kicsit más lehet a beosztásod,sőt a fizetésed is meghaladja 180ezret,persze mindenképp lesznek juttatások,és egyéb dolgok! Szó ami szó,Gyomor kell hozzá,és a másik hogy bírni kell a zártságot..remélem segítettem.

2011. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 10. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard ezt csinálni. Minek a pénz, ha 40 évesen idegroncs leszel? Ez nem egy sima, nyugis 9-től 17:00-ig meló....
2011. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

valaki imádja ezt a munkát...


erre születni kell

extra adottság kell hozzá


van olyan nevelő

akinél kenyérre lehet kenni a baltás gyilkost

igazi "nyuszi gombóc" lesz, kezesbárány

szót fogad stb.


(ideig, óráig...aztán jön új nevelő, akinek leharapja orrát)

2011. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!