Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr a szolgálat befejez...

Egy rendőr a szolgálat befejeztével vagy a szolgálat előtt nem viselheti az egyenruháját?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha egy rendőr busszal jár dolgozni akkor nem csinálhatja meg,hogy otthon felöltözik és úgy megy be dolgozni?

Csak elgondolkoztam rajta,hogy tömegközlekedésen miért nincsenek egyenruhás rendőrök és erre jutottam, hogy talán ezért, de gondoltam megkérdezem,hogy hogy van ez náluk?


2013. máj. 1. 15:20
 1/5 A kérdező kommentje:
-Mármint egyenruhába felöltözik otthon és úgy indul dolgozni.... csak mielőtt valami humorherold megragadná a lehetőséget:)
2013. máj. 1. 15:20
 2/5 sni ***** válasza:
de lehet, csak vannak apró buktatók a dologban, azért nem csinálják!
2013. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért ne viselhetné?
2013. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viselheti. Rendőr ismerőseim azért nem szeretik, mert mindenki odamegy hozzájuk mindenfajta sérelemmel, csip-csup baromsággal. Pl. állítsa fel a buszon a fiatalokat, hogy az idősebbek le tudjanak ülni, szóljon rá a gyerekekre, hogy halkabban beszélgessenek.
2013. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pont azért nem szeretik, amit az előttem szóló is leírt. Mindenféle idióta mindenféle baromsággal odamegy. Amúgy meg jelenleg a mai egyenruhák minőség meg teljesen szar, és ez is közrejátszik. Az egyenruha sok esetben használhatatlan. Elhibázott méretek, a patentek és gombok lepotyognak, a zippzárak széthullanak. A sapka gomjai beleállnak a fejbe, a a sapkák legkisebb szélben is szétesnek. Közbeszerzési megrendelésre készültek, a minőség egyáltalán nem volt fontos, csak az irreálisan magas bevétel. Valakik igencsak meggazdagodtak rajta. Pl. az ingeknél valami idióta kitalálta, hogy azokat tilos kibontani, úgy kell eldönteni, hogy jó-e vagy nem, mert kibontottan már nem lehetett visszaküldeni. Vicc az egész...
2014. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!