Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha játékpisztolyt (ami igazina...

Ha játékpisztolyt (ami igazinak néz ki) fogok rá egy kocsiból emberekre h. ilyesztgessem őket az bűncselekmény?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 18:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
19 és él
2013. máj. 5. 17:12
 12/18 anonim ***** válasza:

AZ, úgy hogy ne próbáld ki! (Igaz persze, hogy a biróság az itéletet tudtommal - a "fegyvernek látszó tárgy alkalmatlansága" miatt korlátlanul enyhitheti (majd kitalál mást), viszont a kóter nem olyan vidám hely, mint a Rejtő-regényekben.)Arról nem is szólva, hogy ha egy keményebb fickóval akadsz össze ezen szellemes szórakozásod alkalmával, simán "ártalmatlanná tehet", jogos önvédelemből!

Megéri??

2013. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

inkább 12-nek tűnik a felfogásod.


(Én személy szerint kb 8 éves koromig játszottam játékpisztolyokkal.)

2013. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az lehet de én boldogabb vagyok:) Tyu tyutyutyu
2013. máj. 5. 22:33
 15/18 acelsziv ***** válasza:

Babakocsis nőkkel? Te nem vagy százas, komolyan mondom.

Ha ekkora kemény gyerek vagy, miért nem a cigánysoron kezded a "szórakozást"?

2013. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"Babakocsit toló nőkkel"?! Csak rajta, nagyon remélem, már az első körben jár arra egy alkalmas, jószándékú illető, aki takarékra teszi a füleidet, miután perec alakúra fonta őket!
2013. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kicsit verik be a fejed tréfából, akkor az nem nyilván nem zavar, hiszen nem gondolták komolyan, ugye?:)

Egyébként a helyzettől függ. Papíron, és jogilag bizony lehet belőle baj. Felírják a rendszámodat, megadják a kocsi leírását, és már meg is keresnek a rendőrök, aztán jó sok pénzbe fáj majd minden adófizetőnek a javítóintézeted...

2013. máj. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mit tennél, ha édesanyádat ijesztené halálra egy ilyen gyermeteg gondolkodású, előrelátást nem ismerő valaki? Úgy hallottam, az ijedtségtől szívbénulást lehet kapni.
2013. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!