Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök bele tudnak nézni...

A rendőrök bele tudnak nézni bárki facebook fiókjába?

Figyelt kérdés
ezzel paráztatja magát egy csaj h őt figyelik a rendőrök... de sztem nagy hülyeség ez... arra lennék kíváncsi h valóban lehetséges-e vagy pedig érveket kérnék h miért nem lehetséges pl milyen szintű parancs szükséges ehhez stb... örülnék ha rendőr urak is válaszolnának mert hát mégis ők vannak ott a témában

2013. máj. 26. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, bármelyik ismerősöm facebook adatlapjához hozzáférek, és fel tudom köszönteni szülinapján, névnapján.

Amúgy hülyeségeket irkálnak nagy részt a kommentelők. Bírói engedély köteles a megfigyelés, és nem a rendőrség végzi.

Ha a rendőrség gyanakszik valamire, és a számítógépeden van valami bizonyíték, akkor kimegy és lefoglalja.

Szerintem menjen orvoshoz a lány, vagy hagyjon fel az álmatlan éjszakákat okozó tevékenységével.

2013. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Amúgy hülyeségeket irkálnak nagy részt a kommentelők."


Mint minden kérdésnél, ahol titkos adatgyűjtésre irányul a kérdés.

2013. máj. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenki válaszát
2013. máj. 27. 12:21
 14/14 ZETAS ***** válasza:

EGYÁLTALÁN NEM TUDNAK!!!

n+1-edik hülye FB-s kérdés. Az idővonaladból annyit látnak, amennyit az a.b. megadsz. Minden IT felületből annyit látnak, amit más is láthat. Itt is, ha olvasgat egy rendőr azt látja, amit én és te.

Az FB-s chat-es beszélgetésből pedig semmit!!

Az FB szervereit üzemeltető külföldi vállalatok a magyar rendőrséget úgy sz@rják le, mint annak a rendje.

NCIS-ben lehet 5 másodperc alatt feltörnek a hatóságok mindent és mindenre van felhatalmazásuk, + a nem létező kütyüjeikkel szórakozhatnak, a valóságban még ha egy hullával, vagy 1 tonna kokóval pózolsz az Facebookon max. annyit tud tenni a magyar rend., hogy töröltetik az adatlapod -ezt szintén bárki kezdeményezheti-.

2013. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!