Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinek volt igaza? Nekem, vagy...

Kinek volt igaza? Nekem, vagy a biztonsági őrnek?

Figyelt kérdés

Ma reggel bementem egy bevásárló központba. Vártam valakit, és leültem az egyik kihelyezett kényelmes fotelba. Hátradőltem, közben zenét hallgattam, és olyan kényelmes volt, hogy lecsuktam a szememet, mert még félig aludtam.

Eltelt x idő, valaki kocogtatja a vállam. A biztonsági őr volt. A párbeszéd meg a következő volt:

-Jó reggelt

(kiveszem a fülest a fülemből)

- Tessék, mit óhajt?

-Ne aludjál(!)

- Nem aludtam csak pihentettem a szememet

-Nem nyitok vitát (undorítóan lekezelően) ne aludjál!

Majd sarkon fordult, és köszönés nélkül ahogy jött, úgy ment is.

Tisztában vagyok vele, hogy nem közalvóhely, de nem hiszem, hogy rajta kívül bárkit zavart volna, hogy ott bóbiskolok. Tábla nem egészen tiltotta, hogy ott tilos aludni, szóval akkor ez most hogy van??

Még azt talán meg értettem volna, ha hajléktalant zavar el , de én azért közel sem vagyok az..



2013. máj. 30. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági őröknek meg van mondva, hogy aki alszik azt fel kell kelteni, mert sok csöves ott akart aludni és el kell zavarniuk valamint aki rosszúl van, mentőt kell hívni. Lehet azt hitte elájúltál. Most nem azt mondom, hogy csövesnek nézett, de ha bejön egy valódi csöves, és ő is bealszik, akkor ha ki akarja zavarni az őr, mondhatja, hogy neked miért lehet ? Igaza lesz !
2013. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Neki van igaza. Egyrészt az, hogy "pihentetem a szemem" gyenge még kifogásnak is, másrészt mindenki tudja, hogy nyilvános helyen nem a saját fotelünkben nem szunyálunk, ugyebár te mondtad, hogy "tisztában vagy vele". Akkor hol a gond, írásos kérvényt kellett volan benyújtani virágnyelven?
2013. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Neee aluggyáááá! :)
2013. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A bevásárló központ nem elfekvő. Ne lógjál suliból se
2013. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A bevásárlóközpont magánterület, tehát ott az van, amit ők mondanak. Más kérdés, hogy nem kéne ilyen lekezelően beszélnie az emberrel!
2013. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tényleg nem aludtam, mert megkocogtatta a vállam, és egyből nyitottam a szemem, és nem pislogtam bambán, hanem egyből rá néztem :/

"Tisztában vagyok vele, hogy nem közalvóhely" de ne értettem miért zavarna az bárkit is. Mert körülöttem még egy csomó szabad hely volt.

Biztos nem azt hitte, hogy elájultam, mert a köszönés képen odadobott Ne aludjál-ból ezt vettem le :D

Suli előtt volt, nem szoktam lógni a suliból de kössz a tippet :)

2013. máj. 30. 18:34
 7/10 anonim válasza:
64%

Pffff minek van ott pad ha nem azért hogy pihenjenek rajta? függetlenül attól hogy csöves vagy sem amíg csak ül és nem fekszik vagy nem sok ember gyűl össze addig kinek árt az?

Én meg nem hiszem hogy a biztonságiőrőknek résen kellene lenniük hogy mikor csukja be valaki a szemét.

2013. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem pad volt, hanem kényelmes "süppedős" bőrfotel. De azért köszönöm az egyetértést :D
2013. máj. 30. 19:19
 9/10 _Jessy_ ***** válasza:
11%

"Még azt talán meg értettem volna, ha hajléktalant zavar el"

Te mivel vagy különb egy hajléktalannál. Ilyen hozzáállással meg is érdemled, hogy úgy beszéljenek veled, mint a kutyával.

2013. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Figyelj. Most játszhatod itt a nagy mindent megmondót, de egy igen nagy összegben fogadnék arra, hogy te sem mennél be szívesen egy olyan bevásárló központba/étterembe, ahol mindenfele hajléktalanok vannak. Ezt tudják, az áruház tulajok is, ezért ki van osztva a biztonságiaknak, hogy rugdalják ki a hajléktalanokat, akik meg kissé igénytelenebb, szakadtabb ruhában vannak, pl melósok, azokat (jó esetben) szépen megkérik, hogy távozzon. Nem szép, de ez van. Isten hozott a XXI. Században, ahol ruha alapján küldenek ki embereket x helyről.
2013. jún. 2. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!