Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen a Polgárőrködés?...

Milyen a Polgárőrködés? Valóban kapnak rendes igazolványt és egyenruhát? Miből áll egy vizsga?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm több évig csinálta,ő szerette csinálni.Majd családja lett és abba hagyta.Hogy viszga van e nem tudom.Kapnak igazolványt és ruhát is.Valami vizsga biztos van,de nem hiszem hogy nagy dolgot kell elképzelni.
2013. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Esetleg az ismerősöddel kapcsolatba tudnék lépni valahogy hogy fel tudjon világosítani a témával kapcsolatban?
2013. jún. 8. 20:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát ha van fb-d akkor ott elérheted,bár nem szívesen adom meg idegen embernek mivel már régen beszéltem vele én is.Email címet talán tudok adni.
2013. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ha te tudsz nekem adni valami féle felvilágosítást azt is megköszönném:)
2013. jún. 8. 20:17
 5/18 anonim ***** válasza:

Én nem sok mindent tudok,mivel én nem volt polgárőr.A volt munkatársam amúgy,néha beszélt az ottani dolgokról.Szerintem egyszerűen beballagsz a helyi polgárőrséghez és elmondod hogy beszeretnél állni.Ott biztos mindent elomndanak.Pénzt nem kapsz érte azt ugye tudod?:)

Általában meg van adva hogy heti vagy havi hány órát kell kint lenned.Nem biztos hogy így van,de azért illik heti 2 alkalommal 2-3 órát járőrözni,többnyire éjszaka.Persze gondolom délelött is ha éppen ráérsz.Pontosat én sem tudok,csak amiket mesélt.De az is lehet hogy ahány város annyi féle szokás.

2013. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele hogy nem kapok érte pénzt..Meg olyat is hallottam hogy próbaidő is van.
2013. jún. 8. 20:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy van e próbaidő.Nyilván olyan ember nem kell nekik aki havi 1-szer vagy 2-szer hajlandó kidugni a képét az utcára.Túl nagy elvárások sincsenek gondolom.Mondom szerintem az lenne a legjobb ha bemennél a helyi polgárőrségre,mert ahány város lehet annyi féle szokás.Mennyi idős vagy amúgy?
2013. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok..és ki szeretném próbálni ezt az egészet.
2013. jún. 8. 20:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha annyire érdekel,akkor tedd meg az első lépést hogy elmész megérdeklődni a helyi polgárőrségre és majd ott látod azt is hogy kikkel kell járőröznöd.
2013. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam hogy nekem kell az igazolványt megcsináltatni..ez igaz?
2013. jún. 8. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!