Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha büntetés-végrehajtásban...

Ha büntetés-végrehajtásban szeretnék dolgozni - és mondjuk fel is vesznek oda - számíthatok nemzetbiztonsági átvilágításra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a pontos feltételeket, de eléggé valószínűnek tartom, hogy igen, méghozzá puszta logikai alapon.


Rendőrségnél, honvédségnél van. Miért pont a BV maradna ki, amikor ők olyan területen dolgoznak, ahol esetlegesen segítséget nyújthat az egyik fogvatartottnak a BV alkalmazott?

2013. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Az önéletrajzodban megjelölt munkahelyekre biztosan rákérdeznek illetve erkölcsi bizonyítványt fognak kérni. Nemzetbiztonsági átvilágításra nem kell számítanod mivel az általad megjelölt területtől magasabb posztokon kérik.
2013. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Utolsó te is ilyen területen dolgozol?
2013. jún. 15. 21:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen át fognak vizsgálni ez 100%. Csak azt nem tudom, hogy milyen típusú átvizsgálás lesz. Nem fognak odaengedni rabok közelébe, úgy hogy nem tudják, hogy mennyire vagy megbízható.
2013. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen típusok vannak?
2013. jún. 15. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es voltam:pszichológiai teszt biztosan lesz:arra vonatkozna,hogy különböző szituációkban hogyan döntesz! Nemcsak a reakció idődet nézik hanem a megoldásokat is!
2013. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam.
2013. jún. 18. 08:30
 8/11 A kérdező kommentje:
+ valószínűen fizikai felmérés is lenne.
2013. jún. 18. 08:43
 9/11 anonim ***** válasza:

"A" "B" "C" típusú nemzetbiztonsági átvilágítás létezik. Ha jól tudom, akkor a "C" a legkomolyabb, bevallom őszintén fogalmam sincs, hogy melyikre kerülhet sor, de ez függhet a beosztástól is. Lényegében megvizsgálják, hogy:

1. van-e büntetett előéleted

2. családi kapcsolataidat

3. ismerősi köreidet

4. van-e külföldi ismerettséged

5. anyagi helyzetedet

stb.

2013. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2013. jún. 18. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!