Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bicikliláncot hordhatok magammal?

Bicikliláncot hordhatok magammal?

Figyelt kérdés
Önvédelmi célra természetesen. Ha mondjuk egy rendőr meglátja nem szólhat semmit ugye? Illetve mennyire számít jó fegyvernek, hatásos, lehet vele nagyot ütni?
2013. jún. 16. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyjából annyira hatásos, mint a vécélánc. Ha meglátja a rendőr, meg sem fog fordulni a fejében, hogy önvédelmi célokra akarod használni, azt fogja hinni, hogy a biciklidhez vetted.
2013. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom látták e már bicikliláncot de pl egyszer a kezemre tekertem és úgy ütöttem vele, hát eléggé fájt (magamon próbáltam) a csapást még nem próbáltam de azt is lehet...
2013. jún. 16. 15:38
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon ijednek meg tőle, akkor inkább kés legyen nálad, azt ha előveszed kinyitod vagy rugós még jobb, akkor annak van egy sajátos látvány világa

Lánc kb olyan hatásos mint a Krikett/Golf/Baseball ütő, mész és csépelsz mindent amit tudsz :)

2013. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kést azért nem akarok, mert nem tudnék senkit sem megszúrni, illetve ahhoz közel kellene mennem egy lánccal akár 1-1.5méterről is tudok csapni. Kimentem az udvarra kipróbáltam egy deszkán és lehet vele jó nagyot ütni. Pár kisebbet ütöttem vele magamra is és fájt. Valamint kis helyen tartható akár zsebben nem úgy, mint pl egy golfütő
2013. jún. 16. 15:54
 5/18 tetro ***** válasza:
másfél méteres lánc, amit zsebben lehet tartani? :D nem lehet túl vastag lánc
2013. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudod van egy testrésze az embernek amit úgy hívnak kar. Nekem az 65centi. Tehát kell a kezembe egy 35-85centis lánc. Bicikli láncom amit nem használok kb 1 méteres(lett belőle leszedve) félbehajtva 50 centi és zsebbe lazán berakom(nem szűk farmerbe járok)
2013. jún. 16. 16:06
 7/18 anonim ***** válasza:

Mi vagy te, Prince of Persia? :D


Egyébként pedig ha jól használod az eszközöket, akkor egy kulcscsomó is alkalmas önvédelemre.

2013. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tetro ***** válasza:
34%
Tudod más embereknek van egy másik testrésze is. Azt úgy hívják, agy :D
2013. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Régebben egy 19es villáskulcsot hordtam magammal:D Hát jogos, hogy sok dolgot lehet fegyverként használni nagyapámhoz egyszer bementek a cigányok, ő nem gondolkodott kiszedte az asztal lábát és elüldözte őket :D Viszont helyzetben inkább nem akarok rajta gondolgokdni, hogy mi is van nálam csak kapásból elő valamit és védekezni.
2013. jún. 16. 17:13
 10/18 A kérdező kommentje:
Tetro és ez hogy jön ide? Nekem is van agyam bármennyire is elképzelhetetlen csak veled szemben használom is és tudom mekkora egy biciklilánc. A mai okostelóknál laposabb, kisebb és akár másfél métereset is lehetne csinálni.
2013. jún. 16. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!