Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bicikliláncot hordhatok magammal?

Bicikliláncot hordhatok magammal?

Figyelt kérdés
Önvédelmi célra természetesen. Ha mondjuk egy rendőr meglátja nem szólhat semmit ugye? Illetve mennyire számít jó fegyvernek, hatásos, lehet vele nagyot ütni?
2013. jún. 16. 15:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Valójában akár egy egész biciklit is hordhatsz magaddal, azt sem tiltja semmi.
2013. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát ha nincs rajta csengő lehet többre büntetnek, mintha nálam lenne egy szamuRAJ kard :D
2013. jún. 16. 17:22
 13/18 tetro ***** válasza:
én csak azt nem értem mitől félsz ennyire. vagy ha már így félsz, akkor miért nem tanulsz valami küzdősportot. tényleg jó lesz a zsebedben egy-egy kilós lánccal menni mindenhová?
2013. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hol lenne egy kiló. Beraktam a zsebembe és nem volt zavaró. Félni pedig van okom nem egyszer talált már meg a kissebbség minden ok nélkül. Küzdősportot nem tanulok, egyik ismerősöm szokott mutatni fogásokat, vele szoktam gyakorolni.
2013. jún. 16. 18:21
 15/18 anonim ***** válasza:

jó az tökélete írta az egyik hogy hordj magaddal kést de az nagyon nem jó

1 ha leszúrod ott döglik meg neked meg vége az életednek(börtön)

2 ahogy írtad hogy nem tudnád használni elvennék tőled akkor is véged lenne

3 tökéletes a lánc :D verjed őket agyon megérdemlik!!

2013. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az, ha csak nálad van még nem gond, könnyen kimagyarázod. Viszont, ha használod az már felfegyverkezve elkövetett garázdaság/testi sértés lehet. Hogy elítélnek-e az a bíró feladata, az összes körülményt mérlegelve.


Amúgy kkve az ütés erejét növelő eszköz, mint a boxer vagy kezedre csavart lánc.

2013. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem megyek oda senkihez csak úgy és verem szét. Védekezésre használnám ha "megtámadnának"
2013. jún. 17. 10:11
 18/18 anonim ***** válasza:

"felfegyverkezve elkövetett garázdaság/testi sértés lehet"

igen de ahogy írta Önvédelmi célra hordaná,per pillanat ha megyek az utcán és van nálam is ilyen lánc és belémköt vagy 3 cigány csak úgy hát akkor már nem hiszem hogy érvényes lenne a garázdaság.inkább ő verje szét őket mint a cigányok őt!

2013. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!