Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kettő lány kiskorú bement a...

Kettő lány kiskorú bement a boltba és 4000 forint áru bolti árut akartak eltulajdonítani de nem sikerült! Elkapták őket előzetesbe voltak kihallgatták őket, és tárgyalás lesz ebből. Az a kérdés hogy mit kaphatnak ezért?

Figyelt kérdés

#Börtönt kaphatnak e #vagy pénzbírságot?
2013. jún. 17. 11:21
 1/9 acelsziv ***** válasza:
0%
Én elsősorban a szülőket venném elő az tuti. Hogy nevelték az ilyen gyereket?
2013. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
(úgy, hogy ügyesebben lopjanak...)
2013. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én nem azt kérdeztem..hanem azt hogy mit is kaphatnak ezért

!! börtömt kaphatnak e ??

2013. jún. 17. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Pénzbírságra számíthatsz. Illetve elzárásra is, ha nem fogadod el

"Fiatalkorúval szemben pénzbírságot vagy helyszíni bírságot csak akkor lehet kiszabni, ha a fiatalkorú annak megfizetését vállalja."


A jövőben ne tervezd, hogy biztonsági őrként, pénzintézetnél... el fogsz tudni helyezkedni.

2013. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom fiatalkorút akartál írni, azaz 14-18 év közötti. Nem előzetesben voltak, hanem szabálysértési elzáráson.

Gyorsított eljárásban fognak kapni ítéletet.

Börtön semmi képen nem jár érte. Láttam már pár hasonló kis lopások miatti ítéleteket. Ha először követ el ilyet valaki, és ilyen kicsi összegben, akkor vagy figyelmeztetést, vagy 5-10eFt, esetleg max 15eFt pénzbüntetést kapnak.

2013. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen fiatalkorút...köszi..akkor börtönt semmi képp ..igaz? mind a kettő 17 éves..és most csináltak ilyet elösször..
2013. jún. 17. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Normális országban a tolvajnak levágják a kezét..Én a legkeményebb büntetést szabnám ki rájuk hogy tanuljanak belöle!
2013. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugye te voltál az egyik?

Remélem tanultál az esetből.

2013. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szugyi válasza:
0%
max figyelmeztetés kapnak,egyébként a kézlevágós igen érdekes hozzáállás ugyanis szerintem nem minden lopás bűn van amelyik inkább fiatalkori botlás és szerintem ilyen kommentre nem biztos hogy szüksége van a kérdezőnek .
2013. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!