Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kb hány percig tart a tárgyalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány percig tart a tárgyalás? Közös lakást értékesítettük, az árát elfeleztük.3 éve külön élünk. Nincs közös kiskorú gyerek. Már most, az első tárgyaláson kimondják a válást?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hamar megy ha megegyeztek.Én ugy voltam hogy vitáztunk,ott ültem 3 órát:(
2009. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. nekünk már nincs semmi közös tulajdonunk amin egyezkedni kéne
2009. jún. 8. 09:10
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Akkor mondják ki a válást a válást az első tárgyaláson ha közös megegyezéssel adtátok be.
2009. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Az első tárgyalás a békitő ez törvény minimum 2 tárgyalás .mind a 2 kb.10 perc
2009. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell szabadságot kivennem :)
2009. jún. 8. 09:40
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt találtam

A házasság az első tárgyaláson is felbontható , ha a békítés nem vezetett eredményre vagy

a felek között a házassági életközösség legalább három éve úgy szakadt meg, hogy külön lakásban élnek, és igazolják azt, hogy a közös gyermek elhelyezését, eltartását a gyermek érdekében rendezték, vagy

a házasságból közös kiskorú gyermek nem született .

2009. jún. 8. 09:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekünk olyan 10 perc volt az egész mind2-en elmondtuk hogy a házasság felbontását kérjük kapcsolatunkból közös gyermek nem született Közös vagyoni ingóságunk,ingatlanunk,megosztottuk ezzel kapcsolatba egymással szembe semmilyen igényünk nincs,házastársi tartás iránti igényünk nincs és a fellebbezési jogunkról le mondunk.Másnap délután már mentem is vissza a bíróságra a papírokért

2009. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem nálam is ilyen gyorsan fog menni :)
2009. jún. 8. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen ha 3 éve külön éltek és nincs min vitázni kimondják. De ha nem akkor is 2-szer 20 perc az egész ,majd akkorra időzíted az ebédszünetedet max:))Sok sikert hozzá:)
2012. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!