Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki tud egy drogos...

Ha valaki tud egy drogos társaságról és szeretné őket feljelenteni a rendőrségen hol és milyen formán teheti meg?

Figyelt kérdés
ismerek egy két ilyen embert közvetve és szeretném megállítani ezt a folyamatot mert azt veszem észre h egyre inkább megrohasztják a környezetem és azt akit szeretek meg féltek meg akarom állítani őket... hol tehetem és milyen formában? ha megteszem mennyi a valószínűsége h eljárás indul a rendőrség részéről? mennyire veszik komolyan az ilyen füleseket?

2013. jún. 19. 11:31
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja és persze névtelenül!
2013. jún. 19. 11:32
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
bármelyik rendőrkapitányságon.
2013. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

amúgy örülök hogy vannak ilyen emberek mint te akiket zavar

az erkölcsi lezüllés, én sem bírom ezeket.

2013. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
az addig oké h rendőrkapitányság de én névtelenül szeretném
2013. jún. 19. 12:01
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Bemész leülsz a kapitány elé, és így elkezded mondani "SZeretnék feljelentést tenni névtelenül ....." Nem fogják kérdezni miért így


Lágy drogoknál elzárás pár napra, utána kijönnek

Heroinnál csak kötelezhetik őket terápiára, de be nem visznek egyiket sem mivel úgyis kiszökik


Engem csak az zavar hogy miért bánt ez téged? Addig nem kell tenni semmit amíg nincs balhé

Én olyan helyen laktam ahol a lépcsőházban lépcsőnként volt legalább 1 fecskendő, és találkoztam is már párral, sose bántottak

Elvannak maguknak, és ne akard háborgatni őket, hidd el jobban kerülik a konfliktust mert nem ér nekik annyit hogy rájuk szálljanak

2013. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, a rendőrségen. Bemész, elmondod a mondókádat és kéred a névtelenséget.
2013. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kérj időpontot. Még pénzt is kapsz érte és a neved titok marad. Ezt hívják információ vásárlásnak.


De ha felhívod a "telefontanút" ott elmondod mit szeretnél és segítenek

2013. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

A névtelen bejelentésre nem fog rendőr kimenni. Ha megjelensz személyesen, és feljelentést teszel, akkor indul eljárás.

Megjöttem a névtelen telefonálókból. Sokan így szeretik ráhívni a haragosokra a rendőrt, mondvacsinált indokokkal.

Be kell menni személesen és az adataid zárt kezelését kell kérned a feljelentésben.

2013. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%

"Addig nem kell tenni semmit amíg nincs balhé "


Így van egy eszét vesztett drogos először nyugodtan kitombolja magát majd rendőrt hívunk rá. Mellesleg ha tudsz egy bűncselekményről azt állampolgári kötelességed jelenteni...

2013. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

9-es

Ha annyira kötelességem lenne, már rég nem lenne senki se körülöttem

2013. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!