Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehetek rendőr csak...

Hogyan lehetek rendőr csak érettségivel?

Figyelt kérdés

Érettségim megvan + 1 szakmám. A lényeg az lenne hogy ne tanuljak megint több évet hanem már dolgozni tudjak, pénzt keresni. Sajnos az anyagi helyzetünkkel nem tehetem meg hogy még tanuljak.

Vagy mindenféleképpen követelmény a Rendészeti Szakközép iskola?

21F



2013. jún. 25. 16:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És még az is érdekelne hogy ha felvennének mi az ügyintézés menete pl.: Merre kell menni, milyen papírt kell kitölteni stb...
2013. jún. 25. 16:59
 2/17 anonim válasza:
0%
el kell hogy keserítselek de egyetem nélkül nem mehetsz rendőrnek.
2013. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A Készenléti Rendőrségnél szinte midig van felvétel. Ez link pont a kiskunhalasi egységhez keres rendőröket. De kb 2-3 hete láttam olyat is hogy Pécsre, Miskolcra és még nem tudom hova kerestek jelentkezőket.

[link]


Hívd fel a Kénszlétisek toborzó számát. Ott biztos tudnak segíteni.

Készenléti Rendőrség

Tel.: 06-1/432-73-06

2013. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem kell egyetem, rendészeti szakközépiskolai végzettséggel is lehet rendőr. Hogy anélkül lehet-e, például hogy előbb felveszik, és aztán iskolázzák be, azt nem tudom.


Mindenesetre, ha csak azért jelentkeznél rendőrnek, hogy pénzt keress, akkor inkább ne! Ez nem egy olyan dolog, hogy ha ló nincs, a szamár is jó lesz, csak legyen valami.

2013. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Lehet rendőrszakközép nélkül is.

Mondom Készenléti Rendőrség szinte folyamatosan keres. Oda nem kell rendőrszakközép. Érettségi, jogsi, eü és pszichológiai alkalmasság kell és kész.

Régebben fent volt ez a hírdetés. De amióta új honlapja van a rendőrségnek eltüntek ezek.


Amúgy kb 1 éve meg határrendészeket kerestek és ott is elég volt az érettésgi. Felvétel után, munka mellett iskolázták be. Baranyába, Bácsba, Csongrádba, Békésbe, Hajdúba és Szabolcsba kerestek. Ez most nincs tudtommal.

2013. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túlképzett vagy a rendőrszakközépbe
2013. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ahova nem kell a rendőr szakközép azok csak "fél" rendőrök. Tele van velük az ország, csak a kívülállók nem látják. Sajnos ők nem intézkedhetnek és csak "teljes" rendőrrel lehetnek szolgálatban.
2013. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Most is megy a hirdetés a Kiskunhalasi képújságban! :)

Akkor most már értem, hogy miért mászkálnak öten egy autóban, és miért kérdeznek meg alapvető dolgokat.

2013. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De legalább van 3500 új rendőr... a WC papírnak több haszna van, csak ez valahogy már nem fért rá az óriásplakátokra... :D
2013. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mostanság ők csinálják az összes negatív dolgot, amit a média közöl.

Persze a virrasztáshoz is ketten megyünk ki, a készenlétiek meg elmászkálnak valamerre, őket nem lehet bejelentésre küldeni.

2013. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!