Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehetek rendőr csak...

Hogyan lehetek rendőr csak érettségivel?

Figyelt kérdés

Érettségim megvan + 1 szakmám. A lényeg az lenne hogy ne tanuljak megint több évet hanem már dolgozni tudjak, pénzt keresni. Sajnos az anyagi helyzetünkkel nem tehetem meg hogy még tanuljak.

Vagy mindenféleképpen követelmény a Rendészeti Szakközép iskola?

21F



2013. jún. 25. 16:54
1 2
 11/17 sni ***** válasza:

Hát kedves kérdező, a Rendészeti Szakközépiskola 2 éves, havi ösztöndíjjal, ami nem túl sok!

Vagy elvégezheted a rendes képzés nélkülit is, akkor gépkocsi balansz leszel, ahogy mi hívjuk őket, semmire nem jó műrendőrök, velük is csak többen vagyunk, de hasznosabbak nem!

2013. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jó hát el kell dönteni, hogy mit akar.

Ha belügyminiszter akar lenni, akkor legyen velejéig korrupt maffiózó.

Ha rendes rendőr, akkor menjen 2 évre rendőrszakközépbe.

Ha meg mindegy csak kék ruha kell police felirattal, akkor lehet készinlétis és leszbelőle a járőr mellett "járőrkutya".

2013. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Minek kell a rendőröket szarni-szapulni amúgy?! Ez már elég idegesítő,ha nálatok betörés lenne vagy ne adj Isten gyilkosság vagy valamelyik rokonotok eltűnne akkor kihez fordulnátok?! Azonnal a rendőrséghez! A rendőrök,a katonák és a tűzoltók azok akik a legtiszteletreméltóbbak!! Ebből a három szakmából biztos,hogy meghalnak az emberekért,mert ők erre tettek esküt és be is tartják! Lehet,hogy vannak olyan rendőrök akik nem a ti "elvárásotoknak" felelnek meg,de minek is feleljen meg?! Nem vagy te annál a rendőrnél több! A rendőrök tiszteletre és szeretetre méltó emberek és szálljatok le róluk mostmár!! És én nem szégyellem én is rendőrnek készülök és egész nyáron arra edzek,hogy felvegyenek engem Derecskére, és büszke vagyok a rendőrökre:)!
2013. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha rendőr akarsz lenni, először is tanulj türelmet!

Nem kell leállni mindenkivel vitatkozni, aki szidja a rendőröket. Sok ilyen volt, van és lesz is. Nem kell foglalkozni az ilyen hozzászólásokkal. És főleg ne vedd személyes sértésnek mindegyik negatív kritikát, megjegyzést.

Nincs semmiféle bizonyítási kötelességed. Senkinek nem kell bizonyítanod. Csak nevetség tárgyává teszed magad, ha leállsz véres szócsatát vívni.

És úgyse fogod tudni egy arctalan és névtelen fórumon megváltoztatni mások gondolkodását. Nem is kell! Hagyd rájuk! Te csak tedd a dolgod! ;)

Csak lazán, könnyedén! Ne hagyd, hogy kihozzanak a sodrodból! :)

2013. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Köszi utolsó:) Nem veszem magamra,csak zavar,hogy a rendőröket szidják egyfolytában amikor szerintem nagyon rendesek és tiszteletre méltóak :) <3
2013. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 sni ***** válasza:
hozzá fogsz szokni, ahogy mi is, és egy idő után rájössz, kinek a véleménye számít, és kié nem! Senkinek nem fogod itt megváltoztatni a gondolkodás módját, viszont a mai informatikai világban csak hiszik, hogy ez egy névtelen, arctalan fórum! :D sok sikert a felvételhez, és csak azokkal törődj, akiken segítesz, a tudatlanokon lépj át!
2013. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Értem:) Köszönöm szépen! :D
2013. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!