Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért röhögnek a fiúk, mikor...

Miért röhögnek a fiúk, mikor vádolják őket a rendőrök? lent.

Figyelt kérdés

Furcsa,ha engem gyanusítanának valamivel,én nem röhögnék,hanem sírnék,mert egyáltalán nem vicces dolog,ha van egy rendőrségi ügy.


4:30 nál még a rendőr is mondja neki.

Miért röhögnek,vajon mi a vicces???

http://www.youtube.com/watch?v=ShcJ1wYsqwA



2013. jún. 25. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
cigányok, nekik ez olyan mintha kitüntetést kapnának
2013. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Mért ne röhögnének ? 20ból egyszer megfogják őket, aztán másnap szabadon engedik őket.
2013. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
ezeknek a cigányoknak nincs vesztenivalójuk, nincsenek értékeik...
2013. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha börtöünbe kerülnek nem fognak a szabaduláson gondolkonivagy bezártásgérzet,megbánás hasonlók. Túl elfoglaltak lennének a haverjaikkat üdvözölve.
2013. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Az is lehet hogy azon röhögtek hogy a sufniban a hullát nem szúrták ki a rendőrök :/
2013. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ZETAS ***** válasza:

Nem néztem meg a videót, de nemrég olvastam erről, hogy az ember stresszhelyzeteben az 'elvárttól' szélsőségesen eltérő reakciót is mutathat.

Olyan nálam is volt fiatalabb koromban, hogy mosolyogni volt kedvem temetésen.

Az még hozzá tartozik, hogy ha kinevetsz valakit azzal megakadályozod, hogy alárendelt egyén legyél valamilyen szituációban. Tulajdonképp egy nem sértés erősségű kigúnyolása a befolyásnak, a kinevető elbizonytalanítja, alacsonyabb rangúvá teszi -önmaga szemszögéből- a vele szemben álló félt.

Nyilván a cigányok ezt tapasztalati tényekre alapozva csinálják mindenfelé az országban.

2013. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen ideges, sokan nevetnek, amikor idegesek. egyébként nagyon jó a műsor, kösz hogy belinkelted :D
2013. jún. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biciklit nem épp intelligens emberek lopnak, ezek is valszeg primitív barmok, 3 általánossal (2 első egy második), ennyi aggyal kb. örül ha beszélni tud fel se fogja igazán, hogy most mi van. A börtön se nagyon rémiszti meg, elvégre sokszor egy cigányputrihoz képest wellness szálló, van tévé ,konditerem, minden nap kap kaját, nincs rezsi stb. Ráadásul ott is a tesókáival van, nem kellemetlenebb nekik 1-2 évre sittre kerülni mint neked hétfőn munkába menni.
2013. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!