Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy gimnázium biztonsági...

Egy gimnázium biztonsági kamerája meddig őrzi meg a felvételeklet maximum?

Figyelt kérdés

Két hete ünnepségen voltam az egyik budapesti gimnáziumban és mikor haza mentem vettem észre,hogy nincs meg a 40 ezres telefonom. Valaki kivehette akkor,de nem tettem feljelentést ,mert több száz emberből akárki lehetett és semmi bizonyíték,hanem koppantam egyet.

Azóta már vettem másikat,és most beszéljtük a barátnőkkel,hogy mi volt és kérdezték,hogy kamera nem volt? Mondom de,az van ráadásul minden sarokban van felszerelve,és azt mondták,hogy elmehetnék végignézetni a felvételeket,hogy mégis ki volt.


Két hete történt,szerintetek,ha holnap elmegyek megmondom a portásnak,hogy nézzük már meg az aznapi felvételeket akkor megtudhatjuk lehet ki vette ki,mert lehet ismerném is.


De vajon meg van még a felvétel két hét után vagy azóta törölték,ha nem törölték törlődött magátol?

Hogy van ez,állítólag infrás jó fajta kamera van ott,az sokáig megtartja a felvételt?



2013. jún. 26. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapból feljelentést kellett volna tenned mert ha bekapcsolják akkor jelez, hogy hol van és így megtalálnák a személyt nem csak több száz emberből de több millióból is...
2013. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gimnáziumtól függ, meddig őrzi meg a felvételeket - én kétlem, hogy még meglenne, de egy próbát megér.
2013. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy én valószínűbbnek tartom, hogy ott van az még a talált tárgyak között...
2013. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meddig? Hát ameddig nem törlik őket.

Ugyanis van rá törvény,hogy milyen intézetben meddig szabad megtartani a felvételeket,egy bankba 60 nap,egy máv pályaudvaron 7 nap,de sehol sem törlődik magátol,hanem mindenhol törölni kell,ha nem törlik,automatikusan nem fog törlődni,ha törlik is,akkor is valahol megmarad.

2013. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy tényleg vannak olyan kamerák amik automatikusan törlik,de azok nem ilyenek,hanem profik,és munkanapokon törlődnek,pl. hétvégén nem.
2013. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem tettél feljelentést a rendőrségen.

Az a telefon 100%, hogy megkerül, amelyiket még bekapcsolják a lopás után.

Ha elejtetted, és nem ellopták, az jogtalan elsajátításnak minősül, és ugyan úgy büntetik mint a lopást.

Most sem késő még feljelentést tenni, ha rám hallgatsz, akkor vidd be magaddal a telefon papírjait, és dobozát is.

2013. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!