Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Manapság miért van ennyi...

Manapság miért van ennyi kopasz, kigyúrt rendőr?

Figyelt kérdés
Régen, pl.: a '60-as, 70-es években egyáltalán nem volt ez jellemző, sőt még talán a 90-es években sem. Akkoriban még nyakkendőt és inget, illetve tányérsapkát viseltek a rendőrök, tehát sokkal nagyobb volt a tekintélyük, mint a mai egyenruhásoknak, legalábbis én így látom ezt a dolgot.

2013. jún. 29. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Pedig nem voltak intelligensebbek. Sőt, a maiak mintha normálisabbak lennének.
2013. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert az eszükkel nem tudnak kitűnni,és a gyúrással kompenzálnak.
2013. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Ide komolyan csak unintelligens kérdezők járnak fröcsögő szájjal?
2013. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz, kedves harmadik válaszoló, de látom te sem az intelligensebbek közé tartozol. És nem én akartam veled szívózni, de ilyen válaszra csak így tud az ember reagálni, legközelebb a kérdésre válaszolj, ha megkérhetlek, köszönöm!
2013. jún. 29. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert a maiaknak már nincs egy csepp eszük sem, így más módon kell tekintélyt szerezniük.
2013. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te tudod.
2013. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Most vetettem le pár perccel az inget, nyakkendőt, és tányérsapkát, majd tükörbe néztem, és kopasz sem vagyok, ez mit jelent?

Én így látom a dolgot.

2013. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Bucsek! Sajnálom, hogy általánosítottam, és örömmel látom, hogy ma is vannak olyanok, akiket a kérdésemben felvázoltam.
2013. jún. 30. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert a mai világban sajnos mindenféle szedett vetett embert felvesznek rendőrnek és a mai rendőrség nem az állampolgárokat védi,hanem azzal vannak,hogy"védd meg magad"

Ha bejelentést tezsek,kijönnek,de nem csinálnak semmit,csak azt mondják,hogy ,ha akar feljelentést tenni akkor ön menjen be a rendőrségre.Sajnos ez a mai RENDŐRSÉG.

Az meg,hogy kopasz,kigyurt,vagy nemkopasz az nem rendőrfüggő,én is majdnem kopasz vagyok,ha levágatom a hajam,meg kicsit kigyurt vagyok de életemben nem voltam rendőr:)

2013. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Heeeej Bucsekgyerek! Amikor megnézted magad a tükörbe és láttad hogy van hajad, akkor gondoltál valamire?
2013. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!