Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság mennyit kereshet egy...

Manapság mennyit kereshet egy rendőr? Pl. Férfi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 10:35
 1/5 A kérdező kommentje:
uyógyértem pénzösszegben kb mennyi lehet az amit megkeres?:)
2011. febr. 12. 10:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés! Főleg ahhoz képest, hogy mind fizikailag, mind pedig lelkileg igenis megviseli őket a munkájuk. Talán ha 80-90-et kapnak kézhez. Nem esküszöm meg rá, hogy még mindig csak ennyi, biztosan nem sokkal több még mindig.
2011. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Csak azért érdekel, mert a bátyám szomszédja rendőr...

és férfi:) és amugy sokat melózik főleg éjjel állítólag.

És akkor neki tulajdonképpen mi a feladata, a helyszínelésen kivül?:))

2011. febr. 12. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
10:48 Helyszínelni a helyszínelők szoktak. A sima rendőrök biztosítják a helyszínt. Nem vagyok rendőr, nem tudom pontosan :) Vannak a közlekedésiek, a járőrök, nem tudom.
2011. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ,mi a munkája.

Van "mezei" rendőr ismerősöm, ő 90-et keres és van aki más munkát végez náluk ő 150-et, de ő sem főnök, annyit tudok. De ehhez még éjszakai pótléktól kezdve XY dolgok jöhetnek hozzá. Van olyan hogy közalkalmazotti bértábla, az alapján van megadva, ki mennyit keres(het) az állami szférában.

2011. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!