Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van valami különös oka annak,...

Van valami különös oka annak, hogy a rendvédelmiseknek (rendőr, vámos, bv-s) manapság különböző bilincseik vannak? Még azonos helyeken sem egyforma.

Figyelt kérdés
Régen csak olyat lehetett látni, aminek a két "karperecét" egy nagyobbacska karika fogta össze. Kb. 10 éve jött be "divatba" az a fajta, ami úgy egyben van és fekete színű. Azt hiszem zsanérosnak nevezik. Pár éve már olyat is látni, aminek a két részét néhány láncszem tartja össze. Van ennek oka, vagy jelentősége?
2011. szept. 30. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Van. Épp az volt olcsó.
2011. szept. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
38%
Szerintem meg csak egyszerűen nem tudják magukat mivel lekötni, úgyhogy gondolták, ez jó lesz egy kis újításnak, bár szerintem nem ezeket kéne újítgatni, hanem a rendőröket, mert amikor szükség van rájuk, sehol nincsenek..
2011. okt. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az ASP különböző színű bilincsei azért hasznosak pl mert a NAV-nál meg lehetne különböztetni, hogy az őröknek milyen színű van, vagy a járőrszolgálatnak (tervek a jövőre nézve).

Amúgy nekem ilyen van: [link]


ez a fajta a BV-nél hátrány lenne, mert a szállítás biztosítás a gyengéje ennek a típusnak.



NAV, egy pénzügyőr őrmester

2011. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi az a szállítás biztosítás???
2011. okt. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!