Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Arcszeszért is megbüntetnek...

Arcszeszért is megbüntetnek vezetés közben?

Figyelt kérdés
Jó, kicsit hülyén hangzik, de pl ha borotválkoztam, és arcszeszeltem, ami ugye alkoholos és beszívja a bőr, utána beülök a kocsiba és megszondáztatnak, akkor is megbüntetnek? Zéró tolerancia? :D

2013. jún. 29. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy nem ittál vért vesznek és a véralkoholszintedet nézik meg. Onnan ki kell derülnie, hogy igazad van.
2013. jún. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
A magyar rendőrökből ezt is kinézem. Figyu! Állj át inkább Rumcájsz-stílusra. Bár szerintem az sem biztos, mert lehet, hogy akkor meg azért büntetnének meg, mert a szakállad rálóg a kormánykerékre.
2013. jún. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan kérdezed?


Akár hiszed, akár nem nálam már volt erre példa.

Baleset helyszíne, kiér a rendőr, szonda. Az ember közli, hogy persze megfújja, nem ivott. Szonda fújás, majd jön az érték 0.02mg/l. (Ez kb olyan, mintha meginnál 1 teáskanál sört.)Kérdezem, hogy használ-e valami alkohol tartalmú szert? Mondja, hogy igen, pár perce nyomott a szájába szájsprayt, és már nyújtja is a dobozt. Tényleg alkohol tartalmú volt, ezért mondtam neki, hogy a törvény lehetőséget biztosít az ismételt fújásra 10 percen belül. (ez csak 0.10mg/l alatt lehetséges.) Másodjára 0.00-át fújt, így nem számít ittas vezetőnek.

Arcszeszből nem szivárog a véráramba kimutatható érték.


91%! Én is kinézem belőled, hogy fogalmad nincs néha miért szólsz hozzá valamihez, amihez halvány lila gőzöd sincs. Szerizlek én is.

2013. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ne felejtsd a konyakos meggyet a rumos kokuszgolyot és a többi finomságot , hahiszed ha nem vannak akik odaérve egy zsurra kétszer is meggondolják hogy vegyenek-e pár szemet

röhej :D

2013. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!