Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki öngyilkos lesz...

Ha valaki öngyilkos lesz akkor a rendőrség elkezd nyomozni hogy miért lett?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 00:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nyomoznak, pontosabban addig nyomoznak, amíg nem zárható ki az idegenkezűség. Ha nyilvánvaló, hogy öngyilkosság történt, akkor a nyomozó hatóság a nyomozást megszünteti.

2013. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 7. 21:29
 13/16 ConnectCare ***** válasza:
Már kezdtem aggódni a kérdezőért és örülök az életjelnek! :)
2013. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
bocsii :S csak azért kérdeztem mert elég rossz napom volt aztán kíváncsi voltam :S
2013. júl. 7. 21:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha rossz napod van akkor fordulj olyan baráthoz vagy rokonhoz akiről biztosan tudod hogy segít és megért vagy felvidít vagy meghallgat. Beszélj az érzéseidről, akár írj naplót evvel kapcsolatban, ha épp nincs ember erre. Pl ahol a legdurvább gondolataidat és érzéseidet is leírod és csak te látod. Ne a gondolataidra fókuszálj, hanem az érzelmeidre, hisz az érzések felfedése vezet megoldáshoz egy idő után.
2013. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha rossz a napom iszok a barátaimmal egy sört és egyből jobb lesz!:) (na jó két sört!)
2013. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!