Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség által beépülni vagy...

Rendőrség által beépülni vagy beépítést kérni valahová, képezheti vádalku tárgyát?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok BM-es, de úgy tudom, hogy van rá lehetőség súlyosabb ügyekben.
2013. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
6-7 rendbeli betöréses lopás bűnsegédletével vádolnak, de mivel később ügyészségi körökben szeretnék elhelyezkedni, ezért szeretném ezt "tisztán" megúszni.
2013. júl. 8. 09:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem te túl sok akciófilmet néztél.....
2013. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az előbb telefonáltam, az egyik ügyészségre, azt a választ kaptam, hogy erre egy főügyész adhat választ ,de elméleti szinten lehetséges, és megvalósítható. Csak ugye gyakorlatban ez rengeteg papírmunkát jelentene... Ezért kénytelen leszek tovább érdeklődni, mert a főügyész nem kapcsolhatják ilyen ügyekkel.
2013. júl. 8. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Jah tényleg kamu a kérdés. Túl sok enszíájeszt néztél öcsi ;)
2013. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felejtős a téma! Legfeljebb az lehet a vádalku tárgya, hogy mindenkire mondasz terhelőt az ügyben, de "beépülni" nem fogsz.


Beépülni csak rendőrök szoktak, akik erre külön képzést kaptak.

2013. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 perfectlie ***** válasza:

:D Ez nagyon jó,elképzeltem a helyzetet!:)

Egyébként ahogyan írták fent,1:terhelő vallomást tehetsz,ez esetben enyhíthetik a büntetésed(ekkor sem "eltüntetik",mindenről készül szépen jegyzőkönyv.(=vádalku)-valószínűleg új személyazonosságot sem kapsz lakással egy távoli szigeten.

2:Beépülni nem magánszemélyek szoktak,hanem képzett rendfenntartók,azon belül sem a rendőrség,hanem ennél magasabb fokozatú egységek.

2013. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha lehetne jó esélyel kicsinálnának.

Ere külőn kiképzés van hogy vegyül el bünőzők kőzt stb.

2013. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ZETAS ***** válasza:

Magyarországon NINCS VÁDALKU csak nyomozati alku!

Ennek menete nagyon bonyolult ügyészi ügyvédi rendőrségi munka.

"Beépülés" :D. Ez nem a Harmadik műszak... Jó esetben lehetsz a rendőrség vamzere, de ezek az emberek hetek alatt lebuknak. Inkább menj börtönbe!

2013. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!