Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudom meg, hogy miért...

Hogyan tudom meg, hogy miért kell menni a rendőrségre?

Figyelt kérdés

kaptam egy levelet amiben tulajdon elleni szabálysértés miatt, tanúként kell mennem. már hívtam őket,de nem mondanak semmit telefonon. személyesen adnak elvilágosítást? vagy honnan fogja megtudni miért kell menni?


az én és a faterom neve is ugyanaz, de neki kell mennie (születési idő szerint), de Ő külföldön dolgozik és biztosan nem csinált semmit.. :S nem mintha én bűnöző lennék. Elmehetek én helyette, hogy magamra vállaljam? Vagy hogyan tudnám őt ebből kihagyni?



2013. júl. 16. 13:52
 1/1 sni ***** válasza:

Ha neki szól az idézés, akkor nincs olyan, hogy magadra vállalod, mert nem arra kiváncsiak, hogy te mit nem tudsz, hanem arra, hogy ő mit tud! Egyébként TANÚKÉNT van beidézve, nem elkövetőként! Írjon egy levelet, hogy jelenleg külföldön dolgozik, nem tud megjelenni a meghallgatáson, aláírja, és elfaxolja arra a számra, amit te szépen megkérdezel a rendőrségen! Mielőtt megkérdeznéd, miért fax:

1: Azonnal megérkezik

2: Látja rajta a rendőrség, hogy például németországi postából faxoltak, tehát nem kamu.

2013. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!