Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Haveromnak ellopták a kerékpár...

Haveromnak ellopták a kerékpárját. Én azután meg tudtam hogy kivolt. És ezt nem mondtam el neki és most azt mondta hogy elmegy a rendőrségre és beköp. Ebböl lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet belőle bajod, ha nem voltál magad is benne a lopásban.Az az igazság, hogy a rendőrök nem nagyon foglalkoznak a biciklilopással, véletlen szerencse kell hozzá, hogy Egy-egy lopott bicaj előkerüljön.

Nekünk egyszer a szomszédunk lopta el a tárolóból a biciklinket.Mondtuk a rendőrségen, hogy szerintünk ő lehetett, és még majdnem mi lettünk lebaszva, hogy ne gyanúsítgassunk senkit, meg hogy milliós autók is tűnnek el, mondta a rendőr.Erről ennyit...

2013. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
Jogilag nem tehet semmit, maximum erkölcsileg ítélhet el azért, hogy nem mondtad meg neki, hogy ki tette.
2013. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De meglett a bicó még aznap.
2013. júl. 16. 18:09
 4/4 anonim válasza:
Semmi bajod nem lehet max kihallgat a rendőrség aztán ejtik a dolgot.
2013. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!