Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Visszavonhatom?

Visszavonhatom?

Figyelt kérdés
Testi sértés, lopás és személyi szabadság korlátozás vádjával jelentettem fel a volt barátomat. A kérdés, hogy visszavonhatom-e, még nem volt tárgyalás, az ügyész visszadobja az ügyet beismerő vallomás hiánya miatt. Ha visszavonható, akkor mit kell tennem? Megköszönném az értelmes válaszokat!!!
2013. júl. 18. 21:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot! Már elmondtam neki egy párszor, hogy nem akarok tőle semmit és hagyjon békén! De sajna nem akarja felfogni :( Nem tudom, mit tehetnék, hogy békén hagyjon.
2013. júl. 27. 12:27
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezen senki más nem tud segíteni, csak te magad.

Én is kikészülök pár hasonló bejelentés miatt, mert ugye a rendőr egy lelki szemetesláda, és mindenki minket hív panaszkodni. Ha a szomszéddal van baja, ha összeveszik valakivel, ha a volt párja szeretne visszamenni stb. Ebből képzelj el napi 2-3 bejelentést síró, ordibáló, emberekkel, és várják a megoldást tőlem. A rendőr nem tud tenni semmit, a viselkedésén nem fogok tudni változtatni.

Mindemellett nekem is van családom, én sem hívok kollégát, hogy megoldja a gondomat. Úgy vélem az intelligens ember megoldja, vagy eltűri a pillanatnyi problémát, a többin meg úgy sem lehet változtatni.


Lehet, hogy az segítene neki, ha szépen behívnád egy kávéra, és teljesen higgadtan elmondanád neki amit gondolsz, és közlöd, hogy zárjátok le a kapcsolatot POZITÍVAN, továbbra is beszélgessetek, köszönjetek egymásnak, de te érzelmi oldalról lezártad.

2013. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hm lehet, hogy igazad van, igyekszem megfogadni, hátha bejön! Még egyszer köszi a lelkifröccsöt és a tanácsokat is :)
2013. júl. 29. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!