Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen ma Magyarországon...

Milyen ma Magyarországon zsarunak lenni?

Figyelt kérdés
Főleg tiszthelyettesek válasza érdekelne. Csapjuk hozzá a zászlósokat is.
2013. szept. 7. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok egyik se, de én azt látom, hogy nem igazán jó nekik. Tiszteletük sincsen igazán....már amit az emberek megadnának nekik...meg bizalom.
2013. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
71%
Én rendőr szeretnék lenni, de nekem azt mondta egy rendőr (járőr), hogy csak az ne legyek.
2013. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Biztos szar lehet egész nap az ostoba cigányokkal "vitatkozni"
2013. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%

első vagyok


engem és haveromat egyszer támadtak meg. Haverom eltűnt, elkapták megverték elég rendesen. Amikor hívtam egy járőrt, és a rendőrautóban ültem, akkor elég trágárul fejezte ki magát, hogy hogy ki van velük a hócipője, és hogy csak velük van a baj és állandóan őket kell bevinni, meg igazoltatni, meg kifaggatni...

De a sok kocsmás falvak rendőrei se unatkoznak....vagy mondjuk egy olyan falu rendőrei, ahol van focipálya, ahol elég nagy meccseket rendeznek, és összecsapnak az abnormálisak...

De végül is köszönhetünk nekik valamit, hiszen ők a rend urai/emberei.

2013. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a soprponi kollegáidat vagy a győri törvényszéket :D sztem egyikük se mondta azt hogy "anyádnak rázd a fejed" :D
2013. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
95%

Ha van egy kis sütnivalód akkor más pályát választasz. Itt megaláznak, semmibe néznek, már-már le is köpnek, az utca öbledékével érintkezel nap mint nap. Mindehez jó pofát kell vágnod, hatalmas "hivatástudattal". Ja, és a kollégáid kétszínű aljas, gusztustalan viselkedésétől sem lesz nyugtod, pont azoktól sem, akikkel utána kimész járőrözni és elvárod hogy majd kölcsönösen véditek egymás fenekét. Plusz attól sem kell tartanod, hogy amikor a fizetésed megjön, mosolyogva távozol az ATM-től, ha csak nem kínodban mosolyogsz, vagy ha neked elég a hiteltől fuldokló élet. Én ezt egyenlőre így látom, de még történhetnek csodák, és ismét érdemes lesz rendőrnek állni később. Remélem nem vettem el a kedved! :)

Üdv: Egy Őrmester.

2013. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én csak ennyit tudnék mondani:


„Ha sokáig nézel egy szakadékba, a szakadék visszanéz beléd” – Friedrich Nietzsche


Mondom ezt úgy, hogy ismerőseim között szinte minden tisztségben van rendőr.... keressél más melót, mert ez nem igazán jó hely.

2013. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

11:59


Részletezd légy szíves, hisz épp az érdekel, amiről hallgattál a válaszodban

2013. szept. 8. 12:39
 9/20 anonim válasza:
Biztos nem jó. Kb mindenki utálja őket... Mondjuk ez nem az ő hibájuk. Hiszen pl kiadják nekik: ma ennyi és ennyi pénzt kell beszedni, akkor nem mondhatják hogy nem. Ezért kötnek bel mindenbe meg ez a dolguk... Szóval nem jó nekik az tuti
2013. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
14%
Létezik egy mondás: "Minden ember rendőrnek születik, csak vannak, akik tovább tanulnak"
2013. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!