Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen ma Magyarországon...

Milyen ma Magyarországon zsarunak lenni?

Figyelt kérdés
Főleg tiszthelyettesek válasza érdekelne. Csapjuk hozzá a zászlósokat is.
2013. szept. 7. 22:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%

Én 6 éve rendőr vagyok, és egyáltalán nem rossz. A fizetésemmel is meg vagyok elégedve plusz a sok juttatás és támogatás is (pl. Ruhapénz). Táppénz is 100 % fizetik. Nem érzem, hogy megvetnének, inkább tisztelnek. Mindenen ingyen utazok és a legtöbb helyre ingyen beengednek.

Nem dolgozom magam halálra, ráadásul hamar nyugdijba megyek. Szoval nem bantam meg, batran ajanlom ha biztos hátteret akarsz. 28 f

2013. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Az utolsó nem kicsit kamu!!!!Ha olyan régóta rendőr lennél tudnád hogy már nem lehet nyugdíjba menni előbb, a ruhapénzt számlával kell igazolni, sok megyében és Pesten sem lehet már flekóval utazni, ugyanúgy megveszed a jegyet bérletet stb. Csak azért írt ilyet a barom, hogy felhergeljen a rendőr ellen. Szánalmas vagy öreg.......
2013. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2%

Én 6 éve rendőr vagyok, és egyáltalán nem rossz. A fizetésemmel is meg vagyok elégedve nem dolgozom magam halálra, a férfi kollegák közt válogathatok, tisztek nyaliznak is. Szoval jó nagyon

28 nő

2013. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ma rendőr csak az marad aki még próbál valamit tenni a sok jogi megszorítások ellenére is a bűnözőkkel szemben.


De az szégyen, hogy a Rendőrség számára csak az a fontos, hogy a rendőrön legyen sapka, mobil ne legyen nála, a rep.mellényre ne legyen pakolva semmi, a szolgálata 50%-át gyalogosan töltse és legyen sok-sok bírság. Ezt akár több ellenőr órákig is tudja figyelni rejtetten, hogy mikor ront el valami nevetségeset a rendőr, mivel az is statisztika, hogy mennyi hibát találnak és már csak ilyen apróságokba tudnak belekötni.


De az már nem érdekli a rendőrséget, hogy a legtöbb településen 1 vagy 2 rendőr dolgozik csak, az sem, hogy a fekák ujjal mutogatva röhögnek a rendőrön, hogy gyalogol és mennek betörni, mert úgysincs más rendőr, a szolgálatos meg gyalog van.


Az sem érdekli a rendőrséget, hogy agyon kell büntetni a népet, igy a rendőrnek ezzel kell foglalkoznia. Éjszaka a bűncselekmények elkövetési helyeire-szinte mindig kis utcák- ki sem jut, mert a forgalmas utakon van büntetni.


Az sem érdekli, hogy rengeteg rendőr szerel le éppen azért, mert nem végezhetnek tényleges rendőri munkát.


Szigorú útirány szerint megy egy járőrszolgálat. Ha attól eltérnek az katonai büncselekmény. Ezzel kényszeríti a rendőrség a járőrt arra, hogy azt csinálja amit. Tehát ha a rendőr segíteni próbál a lakosságnak és a "bünözést próbálja visszasznrítani" jól megmérik.


A fekáknak van a legtöbb joguk. Valamit kitalálnak a rendőrre és máris hónapokig járhat kihallgatásra. Kevés esetben kap csak valamit a rendőr, de a Rendőrség mégis úgy bánik ezidő alatt a rendőrrel, mint a kutyával.


Ezzel csak azt érik el-érték is-, hogy a rendör minden mellett elmegy, mert a rendőrség úgysem védi meg.


Azon sem csodálkoznék, ha egy rendőr látna egy rablást és nem állna meg, majd ha szólnak. Minek is? Hogy hónapokig meghurcolják és jól agyonfenyítsék? A bíróság és a rendőri vezetők előitéletesek. Ha azt mondja a rejtett erőforrás, hogy megvertek el is hiszik. Igy mi értelme bárminek is?

2013. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én annó gondolkoztam, hogy rendőr lennék. De rájöttem, hogy nem éri meg. Most Ausztriában tanulok egyetemen, de ha nem sikerülne, és teljesen elkaszálnám magam, akkor lehet megpróbálom ott a rendőrségnél. Azért ott van mgjelenésük. Bár itt se öltöznek bohócnak, de a kinti egyenruha kifejezetten tetszik, meg hogy ahol megjelennek ott vasfegyelem van, én nem a bírságra mennek, hanem tényleg a rendre és a védelemre.
2013. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
dupla csavar
2013. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
keress valami tisztességes foglalkozást, fiam
2014. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jó,ha szeretnél pénzbehajtó lenni...
2014. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2014. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, a Posta videó elmond mindent!
2014. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!