Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy 15 éves lány tehet feljele...

Egy 15 éves lány tehet feljelentést?

Figyelt kérdés
A szüleim most válnak, és a nevelőapám egyfolytában zaklat, fenyeget, meg feljelentget mindenhol (engem is, meg mindenkit akit csak tud) olyanokért, aminek semmi alapja nincs. Anya nem akar csinálni semmit, mert már ő is fél tőle, az ügyvédje se tud már semmit sem csinálni... Szóval én elmehetek ha elviszem azokat a papírokat amikre le van mentve, hogy miket írogat nekem?

2013. szept. 15. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nyugodtan menj el egy Rendőrkapitányságra ott segíteni fognak.Tedd meg nehogy tényleg tragédia legyen a vége.
2013. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emberek válasza:
74%
igen csak azt tudom ajánlani (jogász családból származóként), hogy menj el, mert ha most nem is tesznek egyenlőre semmit sem, de majd később ez terhelő bizonyíték lehet rá nézve. nem vesztesz vele semmit
2013. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést bárki tehet.
2013. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miket írogat neked?
2013. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!