Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor jár börtön? (Részlete...

Ilyenkor jár börtön? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kinnt voltunk a FTC-Diósgyőr elleni mérkőzésen.A "K" szektorba voltunk majd miután kirobbant a 16-osban a balhé odamentünk szétnézni, hogy mi történt

/történik.

NEm csináltunk semmit csak egy helyben álltunk, de készült rólunk egy fotó, hogy állunk.Ezt tegnap láttam meg a BRFK honlapján ma meg a TV2 híradóba.

Holnap bemegyek feladni magam a biztonság kedvéért és tisztázni, hogy semmit nem csináltam.

Ilyenkor elrendelhetnek bírósági tárgyalást?

Milyen büntetésekre számíthatok?


2009. nov. 5. 20:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%

ha nem csináltál semmit, akkor miért büntetnének meg?

a többi fszt meg remélem hidegre vágják. nagyon elegem van már abból, hogy amikor mecss van, akkor alig lehet elmenni a buszhoz a népligetben.

2009. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

értem.

csak attól félek, hogy ugye ők honnan tudják hogy nem csináltam semmit?Ott állok a 16-os szektorba.Joggal feltételezhetik, hogy randalíroztam.

2009. nov. 5. 20:46
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
De mit néztetek? Azt hogy ütik egymást, vagy mit? Nem haldoklott ott senki szerintem, szóval felelősség téged nem terhelhet. Rendőrök ott voltak akkor kész. Most nézd azt ég egy ház, kint oltják a tüzet a tűzoltók, te meg nézed, és a rendőrök meg bevinnének segítség elmulasztásáért?:) nonszensz, nem lesz belőle semmi ügyed nem parázz
2009. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
100%
Nem hinném hogy valamiféle retorziót kaphattok, hisz a te elmondásod szerint semmi "érdemi" tettet nem követtetek el. Ha úgymond, nem huligánkottatok akkor nincs mit felróni nektek! Csak ott áltatok, a törvény nem tíltja. nyugi
2009. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

"csak attól félek, hogy ugye ők honnan tudják hogy nem csináltam semmit?Ott állok a 16-os szektorba.Joggal feltételezhetik, hogy randalíroztam."


Tudtommal nekik kéne bizonyítani, hogy csináltál bármit is. Egy felvétel, hogy ott állsz és nézelődsz mit bizonyít?

2009. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
47%

Meg kellene szüntetni ezt a klubbot, a stadiont ledózerolni, a szurkolókat meg sok év közmunkára ítélni. Nem kellene börtönbe csukni, mert azokat is mi tartjuk el.

A magyar "foci" szégyene az FTC és szurkolói.

2009. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
Ha bemész és feljelented magad, akkor rád fogják kenni az egészet. Hidd el, nem akarod te feladni magad. Minimum rádvernek egy pénzbüntetést. Olvasd el a Homáron a férfit, aki kátyúba hajtott a kocsijával és kipördült, hívta a rendőröket, és őt büntették meg.
2009. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

ja de van még valami.

a meccs után dobáltuk a rendőröket kövekkel.

ha erről van felvételük, akkor mi a helyzet?

mit kéne mondanom szerintetek a rendőrségen?

2009. nov. 5. 21:04
 9/37 anonim ***** válasza:
81%
akkor meg mit duműlsz, hogy nem csináltál semmit? röhelyes, hülye fsz.. remélem megsz.patnak mélytorokkal.
2009. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

úgyértem a 16-osba nem csináltam semmit.

és ott készült a fotó

2009. nov. 5. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!