Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetek rendőr, vagy már...

Lehetek rendőr, vagy már késő? Részletek lent.

Figyelt kérdés
26án töltöm a 22-t.Így ha jól tudom jövőre már nem jelentkezhetek rendészeti szakközépbe.A fősuli kilőve mert az érettségimbe a törin kívül minden közepes:S hogyan kerülhetek így a rendészeti pályára?Ha valaki tudna tanácsot adni megköszönném.
2010. ápr. 21. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
De fősulit végezhetsz munka mellett is nem?
2010. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
végezni végezhetek.De ha egyszer nem olyan lett az érettségim,ami elég lenne oda.:S Legalábbis egy töri 4es,és a többi 3as...az szerintem oda igen kevés.
2010. ápr. 21. 00:55
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Szeretnél büntetgetni kettes érettségivel, te állat????
2010. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Jó de ott lazábbak is a felvételi szintek mint a hagyományos fősulinál. Nem? Én ezért irtam.
2010. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

22 éves leszel? Miért ne jelentkezhetnél?

Ha jól tudom a korhatár 32 év, vagy nem?

Legalább is nekem volt annó 30 éves évfolyamtársam.

2010. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mert a honvédség tiszthelyettesiébe ott 22 a korhatár,és én úgy hallottam hogy itt is annyi:S
2010. ápr. 22. 16:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Közben utánna néztem. Nézzd meg a rendészeti sulik honlapján a jelentkezési feltételeknél. Az első pontok egyike, hogy elmúltál 18, de még nem töltötted be a 33 életévet. A honvédség más tészta, közük nincs a rendőrség, max anyi, hogy katoni szervezet, de más szabályokkal, feltételekkel.


Szóval még 10 éved van, hogy jelentkezz a rendészeti sulik valamelyikébe.

2010. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben.nagyon szépen köszi,a segítséget!
2010. ápr. 22. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! RTF valószínűleg tényleg kilőve, de tiszthelyettesire bekerülhetsz mivel nem múltál el 33 éves.

Egyébként ha neten rákerestél volna megtaláltad volna a választ a kérdésedre. Itt egy link az ARSZKI-ról (Adyligeti Rendészeti Szakközépiskola)


[link]


Részletesen minden levan írva benne. Ilyen szakközépiskola több városban is van, nem néztem még utána de ezen kívül Miskolcon, Szegeden, Körmenden és Csopakon van ilyen suli.

[link] (Miskolc)

[link] (Szeged)


Remélem tudtam segíteni! Én RTF-re hajtok keményen.


Pécs

2010. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!