Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az NKE elvégzése után lehetek...

Az NKE elvégzése után lehetek kutyás rendőr?

Figyelt kérdés
Tisztek is lehetnek kutyás rendőrök? Többnyire csak tiszthelyettesekről hallani. Milyen szakirányt érdemes választanom? Nőként is dolgozhatok kutyával? Elsősorban valamilyen kereső kutyára gondoltam.
2013. okt. 6. 10:53
 1/4 anonim válasza:
Szia én is rendőr szeretnék lenni és te most hányadikos vagy? Lécci segíts nekem a kérdésemben.:-Amikor elvégzem az iskolát vagyis van diplomám vagy éretségim akkor is elsőnek egy utcai járőr leszek és onnan kell majd felfelé lépegetnem?
2013. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 13-os, végzős. Ha elvégezted a sulit, tiszti rendfokozatot kapsz, a járőrök viszont többnyire tiszthelyettesek. Sok szakirány van, mindegyikkel mást fogsz csinálni, szóval ha pl közlekedésrendészetre mész vagy közrendre, akkor is dolgozhatsz "utcán". De így a kezdőfizetésed magasabb, mint egy járőrnek. És igen,
2013. okt. 31. 17:04
 3/4 A kérdező kommentje:
na véletlenül elküldtem. Szóval ha elvégezted, akkor már alapból magasabb fizetéssel és beosztással indulsz, de ettől függetlenül ugyanúgy lépegethetsz felfelé csak nem kell annyira "lentről" kezdeni.
2013. okt. 31. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a tiszthelyettesen lehetnek kutyás rendőrök. De ezt jobb ott megkérdezni. A nemed manapság nem számít, legalábbis nem kéne, hogy számítson. Az NKE nem egy olyan egyetem ahova azért megy az ember mert "érdemes". Ide hivatásból jelentkeznek, aminek általában egyik jele, hogy pontosan tudják melyik szak érdekli őket. Amúgy meg csak azért ne menjél, hogy kutyás rendőr lehess.
2013. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!