Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megvannak már az ÁROKTŐI...

Megvannak már az ÁROKTŐI közellenségek, akiket elengedtek a rendőrök?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

SNI:-)


Ez csak egy szándékosan "provokációt" imitáló tizenéves gyerek. legalább is a szintje azt tükrözi.


Gondolom azt hitte, hogy itt majd 100 000-en fognak a rendőrség védelmére kelni, hogy "hergelhessen" valakit.


Az ilyen ember mindentől fél és csak itt mer valamit is nyilatkozni. A való életben meg sikertelen mindenben.

2013. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 sni ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy minek szánta, az sem érdekel, hogy azok kint vannak, és az sem, mit csinálnak a nyomozók! Csak én is feltettem egy kérdést neki, ezek szerint van olyan "bátor" hogy magát sem tudja megvédeni, ezt a lehetőséget mindig másoktól várja! Vicc, milyen emberek vannak! éljen a jövő nemzedéke!
2013. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Remélem csak azért engedték el őket hogy levadászhassák mint kártevő. ilyen surviver.
2013. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 sni ***** válasza:
Tehát az eredeti kérdésre a válasz: igen, megvannak! 4 nappal a kérdés után, az nem olyan rossz! de azért vigyázz, nehogy a svájci fogdáról megtámadjon téged a vész!
2013. okt. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A zsidókat se adták ki háború idején a náciknak, akkor most cigányokat miért adják ki a svájciak náciknak?
2013. okt. 12. 21:18
 16/16 sni ***** válasza:
most az a baj, hogy megvannak? Te tényleg egyszerű vagy! Őszi szünet van az általános iskolában? Nemzetközi egyezmény alapján adják ki! A zsidókat szimplán irtották, azért nem adták ki, de bűnözőket nem gyűjtögetnek!
2013. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!