Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Én 28 évesen lehetek még...

Én 28 évesen lehetek még rendőr? Mit kell tennem, hogy az legyek?

Figyelt kérdés
tudom, furcsa hogy pont most jutott eszembe... csak elég furcsa dolgok történtek velem és annyi rosszat láttam már ebből az indíttatásból szeretnék rendőr lenni... nem a bosszúállás az elsődleges szempont csak a környezetemben egyre inkább terjeszkedik a mocsok és nem nagyon tudok ellene mit tenni

2013. okt. 18. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
miért ne lehetnél?
2013. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gondolom mert idős vagyok kicsit nem? vagy ez nem számít? vagy az ilyen korú emberek képzése hogy néz ki? hol tanítanak ilyen embereket? mik a követelmények? minek kell megfelelni?
2013. okt. 18. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
32 vagy 33 a korhatár. A rendőrség weblapján van tájékoztató, hogy hol lehet jelentkezni suliba, mik a követelmények. De a megyei vagy talán a nagyobb kapitányságokon is szokott lenni ilyen összeállított tájékoztató csomag.
2013. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rendészetit kell végezned, civilként már nincs ez a 9 hónapos átképzés. egy toborzóirodában tudnak részletes felvilágosítást adni.
2013. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen, lehetsz rendőr. November környékén szokot megjeleni a toborzó kiírás a police.hu oldalon. Ott le tudod tölteni a jelentkezési egységcsomagot és a tájékoztatót is. Abban sok minden benne van. Ha sikerül a felvételid, akkor jövő szeptemberben át is lépheted valamelyik rendészeti szakközépiskola kapuját. A képzés két év, de már hamarabb állományba vehetnek. De készülj rá, hogy kemény két év lesz! Sokat kell tanulni. Nehéz visszaszokni az iskolapadba, ha azt már régebben elhagytad.
2013. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hozzá vagyok én szokva az iskola padhoz azzal nincs gond... a keménységet mire érted legfőképp? fizikai megterhelésre vagy pedig szellemire ami tanulással kapcsolatos... a fizikaival annyira problémán nem hiszem, hogy lenne mert eveztem mikor még egyetemista voltam és ott elég kemény edzések voltak bár nyilván túlzás ezt mondani... ha hamarabb állományba leszek azaz rendőrként dolgozom (gondolom ezt jelenti) akkor az iskolába járás az hogyan lesz megoldva vagy ez h működik erről ha tudsz valamit kicsit részletesebben ha lehet ja és köszi a választ!
2013. okt. 22. 01:55
 7/9 anonim válasza:
A keménységet minden téren értettem. Fizikai - nem csak az erő, hanem az állóképesség is fontos. Tanulás - van akinek nehezen meg a sok jogi szöveg megértése, hát még a szószerinti megtanulása. Sok és sokféle az elméleti anyag. Szellemi megterhelés - van aki nehezen tudja elviselni, hogy megmondják mikor mit kell csinálnia és nincs visszaszövegelés! (Végülis kinek mi a nehéz, de sok a lemorzsolódás!)Ha állományba kerülsz, akkor ugyanúgy jársz suliba. Csak nem tanuló a jogviszonyod, hanem próbaidős őrmester.
2013. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
inkább az állóképességem nagy mint az erőm... az nem gond, hogy megmondják mit csináljak legalábbis eddig nem okozott problémát... a jogot meg szerettem míg tanultam egy félévet csak ez a szó szerinti dolog ez nem nagyon tetszik
2013. okt. 22. 20:09
 9/9 anonim válasza:

Lehet jelentkezni! Itt a link:

[link]

2013. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!