Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Facebookon 10-18 év közötti...

Facebookon 10-18 év közötti gyerekeknek írkál egy (szerintem) pedofil 40-45 év körüli ember, fel jelentsem vagy mit lehet vele csinálni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Gyerekek képéhez ír olyanokat, hogy ki ez a helyes gyerek, mi a neve? Minden gyerekre rá ír, és elég fura üzeneteket küld, nagyrészben csak fiúkat jelöl be Facebookon, de 18 év feletti embert nem láttam ismerősei között. Megnéztem a profilképét, elsőre egy teljesen normális embernek tűnik, de amiket ír, az egyelő egy pedofil emberrel egyértelműen.

Lefényképeztem az ilyen kommenteket amiket képekhez írt, ne hogy törölje vagy valami legyen velük.

Szóval az ilyet fel lehet jelenteni?



2013. okt. 31. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem is feljelenteni de tájékoztatni a gyerekeket és a szüleiket hogy pedofil gyanús a pali.ha nagyon eldurvul akkor menj a rendőrségre
2013. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd el a rendőrségre a képeket. Ha már elítélték molesztálásért, arról tájékoztatni fognak.
2013. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a rendőrséget keresd meg vele. Te ne kezdj magánakcióba, ne fenyegesd meg, csak szép csöndben juttasd el a rendőrségre. Egyszer láttam valahol hirdettek is egy ilyen honlapot, amin jelezni lehet...
2013. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor először szólok a szülőknek.
2013. okt. 31. 15:00
 5/7 anonim válasza:
Javaslom, hogy keresd meg a rendőrfőkapitányságon (megyei rendőrség, vagy Teve u-i budapesti)a bűnmegelőzésieket!
2013. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem a szülőknek szólnék, mert akadályozhatod a nyomozást, ha valamelyik elkezd fenyegetőzni és az illető törli magát.

Inkább egyből a rendőrségnek szólj, ők szép csendben előbb utánanéznek, nehogy az illető törölje a nyomait.

2013. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rendőrség!
2013. nov. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!