Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 167cm-es magasságommal lehetek...

167cm-es magasságommal lehetek rendőr? 17/F

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 19:21
 1/10 anonim válasza:
Ha csak a magasságodat nézzük, akkor igen.De addig sok mindent kell teljesítened!
2013. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem megbántásként de a csendőrök annak idején kivétel nélkül 190-200 cm magas mázsa feletti emberek voltak. Nem véletlen!!
2013. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem ,hogy azok voltak, de azóta más világ van... :D Attól, hogy valaki kicsi nem biztos, hogy egy gebe erőtlen valaki.. :D
2013. nov. 2. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel a fegyvered nem használhatod mert megbsznak érte,mit csinál 3 sittes kigyúrt kancigányal ha akkora vagy mint a kutya ülve?
2013. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 2:


"Nem megbántásként de a csendőrök annak idején kivétel nélkül 190-200 cm magas mázsa feletti emberek voltak. Nem véletlen!!"


163 cm-es magassággal már lehettél csendőr, ha egyéb feltételeknek megfeleltél. 1950-ben, tehát a csendőrség megszüntetése után a magyar férfiak átlagos magassága 158,7 cm volt.


[link]


[link]

2013. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Simán lehetsz, de vedd figyelembe, hogy több mint valószínű előbb leszel potenciális áldozat mint a termetesebb kollégáid. Szerintem nehezebb kivívnod a tiszteletet magadnak. A kancigányos választ kiegészítem azzal, hogy nem azért lennél veszélyben mert 3 cigánytól félni kéne, hanem mert nem látnak benned veszélyt, mivel lenéznek és ezért mernek kezdeményezni vagy ellenállni.


Ha rendőr leszel tanulj krav maga-t. A cigányok szeretik ha a seggükbe dugod a csuklójukat ;).

2013. nov. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Küzdősporttal,önvédelemmel nincs baj, 6 éve csinálom.
2013. nov. 5. 21:32
 8/10 anonim válasza:
Ha utcára készülsz felejtsd el! Nem szívesen hallanék a híradóban brutális rendőrverésről, már pedig sanszos, hogy előbb utóbb egy agresszívabb csoport kinéz magának mint "pici sünt". Én 196 centi vagyok és valamivel 100kg felett, de a franc essen bele, hiába a méret ha valaki kapálózik, üt, rúg... Van neked elképzelésed arról milyen piszok nehéz a bilincset rácsapni? Főleg ha nem is egyedül van, hiába járunk párban 2-3-4 embernél már komolyan kattog az agy, hogyan lehet szeparálni őket egymástól amíg az intézkedés zajlik.
2013. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És mégis, hogy lehet az, hogy múltkor amikor igazoltattak kisebb volt a rendőr mint én?!! NEM HAZUDOK!
2013. nov. 21. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaaj istenem,mért ne lehetnél,pl egy rendőrnő ritka hogy 190cm magas,ott is van 170cm-es,meg amúgy se egyedül mész ki a sötétbe hanem a társaddal,annak meg kicsi az esélye hogy ő is akkora lesz mint te,szóval nyugodtan lehetsz,sőt lehet jobb is lesz mivel kisebb helyekre bevérsz ami bármikor jól jöhet :D
2013. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!