Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a "nem érhetünk hozzá...

Ha a "nem érhetünk hozzá szolgálatban lévő rendőrhöz" szabályt megszegem, milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Fizikailag nem lehet kapcsolatot "teremteni" egy intézkedő rendőrrel. Ha mégis megtörténik, lehet valami következménye?

2013. okt. 29. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Rendőre válogatja, hogy miért jelent fel!
2013. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Először is. Figyelmeztet, ha nem hagyod abba jól állcsúcson vág aztán nézhetsz, vagy lefúj citromos illatosítóval...akkor agonizálhatsz úgy háromnegyed órát félig vakon, taknyod-nyálad egybefolyva. Egyébként feljelent hivatalos személy elleni erőszak miatt. A büntetés: ez sok mindentől függ és nem fogom leírni az összes esetet - ha nem haragszol -, mivel rohadt sokáig tartana.
2013. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hivatalos személy elleni erőszak. a cigányok már néha próbálkoznak - mint Szegeden is a hírekben hallhattad -.

Előbb - utóbb példaértékű ítéletet hoznak, szerintem minden ilyen megmozdulás börtön.

2013. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez akkor is így van, ha szolgálaton kívül van
2013. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ZETAS ***** válasza:

Én nemrég fogtam eggyel kezet, szerintem 2 évvel megúszom :)


Amúgy neki kell bebizonyítani, hogy te ezt+azt tettél vele. Ha eddig nem indult ellened eljárás, akkor ő is továbblépett a semmiségen.

2013. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy hozzáértem :)

Csak érdekelne, hogy mit vonna maga után, ezért kérdeztem.

Amúgy nem is tervezem, csak kíváncsi vagyok.

2013. okt. 29. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Támadásnak értelmezi és megver
2013. okt. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a mai világban?10000 ből 1 yard jó arc.a rokonom sajnos nem ilyen.a kedvedért akár még a villamos széket is vissza hoznák ha ekkora bűnt követsz el.
2013. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hazudnak, amikor tanúskodnak a bíróságon. Nálam, az én esetemben is hazudott a rendőr aki ellenem vallott.
2013. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A rendőrök szívassák is meg az idiótákat! :-)
2013. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!