Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetek rendőr?

Lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Szivműtétem volt,de nincs már bajom,sportolhatok akármit.. 19/f
2013. nov. 25. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
ha igazolásod van arról, h nincs semmilyen betegséged, akkor igen
2013. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudtommal ott van orvos és kivizsgál
2013. nov. 25. 17:19
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, van orvos. Felvételkor van egészségügyi felmérés, és biztos, hogy a műtéted miatt alaposan végig fogják nézni a leleteidet, zárójelentéseidet.

Rendőrként az ÁEK-hoz (Állami Egészségügyi Központhoz) tartozol, vagyis komolyabb vizsgálatokra, esetleg kezelésekre még vidékről is oda küldenek. Az ÁEK pedig meglehetősen jól felszerelt intézmény.

Ha már bármit sportolhatsz, akkor valószínűleg tényleg semmi bajod, szerintem semmi akadálya, hogy rendőr legyél.

2013. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ járőr szeretnék lenni.. érettsegivel hova lehet jelentkezni? és számit,hogy milyen eredményekkel végeztem?
2013. nov. 25. 18:04
 5/7 anonim válasza:
Bármelyik rendészeti szakközépiskolába jelentkezhetsz. Adyligeten (Budapest mellet), Miskolcon, Szegeden, Körmenden van ilyen. Az éretségi eredménye nem számít, mivel egy müveltségi tesztet kell kitöltened a felvételi során. Itt van egy link, a jelentkezéshez: [link]
2013. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi amúgy erdélyi kettős állampolgár vagyok, azt ugye nem lehet,hogy magyarországon végezzem el,és itthon legyek beosztva?
2013. nov. 25. 21:13
 7/7 anonim válasza:
A kettős állampolgárság nem gond, ha van állandó bejelentett magyarországi lakcímed. Jól értem, Magyarországon akarod elvégezni a sulit és Romániában akarsz dolgozni? Ez nem fog menni! Magyarországon a rendőrnek a magyar jogszabályokat tanítják! Gondolom Romániában sem a magyar büntető törvénykönyvet, rendőrségi törvényt oktatják?
2013. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!