Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hány óra elteltével lehet...

Hány óra elteltével lehet bejelenteni egy felnőtt személy eltűnését?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 09:22
 1/7 Lelenc Kutyamentő válasza:
100%

A rendőrség azt ajánlja, hogy 24 óra múltán, amennyiben az ismerősök, családtagok, rokonok, szóval, mindazok, akikkel kapcsolatban van az illető, nem tudnak róla.

A kerületi rendőrkapitányságra kell személyesen elmenni, az eltűnt személy fotójátal, ismeretségi körének adatait, utolsó ruházatának ismertetését fogják kérni

2009. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is pont most hívtam őket! Nehéz lesz kivárni. Egyébként mikortól számít a 24 óra? Onnan, hogy elment itthonról? Vagy onnan, ha azt mondta pl, h max 3 óra múlva jön, akkor a 3 óra leteltétől? Telefonon elérni nem lehet!
2009. nov. 22. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem onnantól kezdve,hogy nem tudtátok elérni.
2009. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
onnantól hoyg semmiféle módon nem tudjátok elérni és életjelet sem ad magáról, nem telefonál, telefonon nem elérhető stb.
2009. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve abbana z esetben mindenképp ha tudjátok hogy ide és ide indult, de oda nem érkezett meg még 24 óra múlva sem, és nem lehet elérni illetve nem jelentkezik!!
2009. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
úristen, kid tűnt el? :S
2009. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére megkerült, de a párom.
2009. nov. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!