Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Manapság miért divat a rendőrö...

Manapság miért divat a rendőrök körében a kopasz, milliméteres haj?

Figyelt kérdés
Eddig csak a katonák körében volt bevett szokás, de most úgylátom már a rendőröknél is egyre inkább jellemző.

2013. dec. 10. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Katonáknál is csak praktikus okai voltak, rendőröknél nehezen tudom elképzelni hogy nem tud fürdeni 1hétig mert mondjuk mélyen bent van az Amazonas-ban

Vagánynak akarnak látszani és az a céljuk hogy meghunyászkodjon előttük a kemény polgár.

2013. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sni ***** válasza:
kopasz milliméteres? :) szerintem csak praktikus okai vannak!
2013. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első, kicsit üldözési mániád van szerintem. Nem lehet, hogy csupán annyi az oka, hogy nekik így tetszik, így kényelmes?
2013. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb. mint a szkinhedeknél.

Ők így keminyleginyek és mindenki fél tőlük. Fontosnak akarnak látszani.

2013. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez annyira általános lenne. Az én rendőr ismerőseim közül pl egyik sem kopasz vagy mm-es hajú :)

De van akinek úgy tetszik, ennyi.


27N

2013. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki kopasz vagy rövid hajú még nem feltétlenül akar keménynek látszani. Lehet, hogy így tetszik neki, vagy ha meghagyja hosszúra a haját nagyon idétlenül néz ki.
2013. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Unokatesóm is rendőr és vállig érő kicsit göndör haja van. Nem hord egyenruhát, mivel nyomozó és szinte mindig civilben mászkál. Egyenruhás rendőrnek kicsit hülyébben nézne ki a hosszú haj.


Uncsitesóm kb. úgy néz ki Mel Gibson anno: [link]

2013. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kiveri az ügyfelekből a vallomást mi?
2013. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is miliméteres, hajam van. Sportoláskor, fizikai megterheléskor, nem lesz csapzott, egyszerűbb tisztán tartani, kevésbé kell vele foglalkozni stb.

....és nem vagyok rendőr....

2014. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!