Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért lett hirtelen "divat"...

Miért lett hirtelen "divat" az, hogy a rendőröket védik?

Figyelt kérdés
Aki csak egy rossz szót is mer szólni, rögtön "Menj el rendőrnek!" meg társai beszólással jönnek. Miért van ez? Vagy hirtelen elárasztották az oldalt a bértollnokok?
2009. aug. 27. 18:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%

Minden értelms ember védi a rendőröket.még akkor is,ha vannak közöttük olyanok,akik nem érdemlik meg.A rendőröket olyanok szidják,akik nem tisztelik a törvényeket,randalíroznak stb.

Nincs rendőr ismerősöm,egyszerű háziasszony vagyok.

2009. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%

Az első válaszolóval nagyon egyetértek.

Háromgyerekes anyuka.

2009. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Megvan a véleményem rólatok, de ezt megtartom magamnak. Bár a városban, ahol lakok (40 ezres lakosságú) egy normális rendőrrel sem találkoztam. Más helyeken levő rendőrökről is csupa "jót" hallok. Csak ennyit szerettem volna mondani.
2009. aug. 27. 18:24
 4/40 anonim ***** válasza:
82%

Jaaaa, azt hiszem, értem a logikádat. Utáljuk a rendőröket, köpködjük meg őket, rohadjanak meg ott ahol vannak, mert igyekeznek betartatni a törvényeket?! Amik mindenkire vonatkoznak, aki ebben az országban él!

Éljenek inkább a gyújtogató, romboló, városszétverő senkiházik...

Én egy 10 000 lakosú kisvárosban élek, maximálisan elégedett vagyok a rendőreinkkel, polgárőreinkkel.

És még valami, hogy lepontozhass: van rendőr ismerősöm, a készenléti egységnél szolgál. :)

2009. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%

Hát nézd: Mostanában divat lett ez a FUCK THE POLICE meg ilyen rendőrellenesség, de szerintem ezt egy kicsit eltúlozzák.


Sokan mondják azt is, hogy hülye rendőrök meg így meg úgy aminek van igazságtartalma mivel az egész ott kezdődik, hogy a rendészeti szakközepekben aki végez az nem biztos, hogy Einstein, viszont a rendőri pályára alkalmas tudnillik: ott a sulinak saját felvételi rendszere van, tehát tök 8, hogy te hogyan tudsz számolni, vagy verseket elemezni, forrásokat elemezni ez nem lényeg.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a rendőrségnél is van olyan aki a való életben segghülye (bocsi a kifejezésért).


VISZONT mivel a rendőr, a katona parancsot teljesít, így ha mondjuk a nép a tüntetések miatt valamint a közbiztonság miatt van ennyire felháborodva azt nem feltétlenül a mezei szakközepet végzett rendőrön kéne levernie.


Azzal egyet tudok érteni aki fel van háborodva a rendőrségre, mivel nekem is volt már bajom velük (hülye rendőr esete), viszont azt utálom ha azokat fikázzák aki rendőri pályára megy mivel nem mindenki hülye aki oda megy.


Kb ennyi a véleményem:


B.

2009. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy ilyen ország. Nem a rendőröknek kell védenie minket, hanem nekünk a rendőröket. Pedig szegények nem rosszak, csak hát félnek a bűnözőktől, na. Teljesen logikus követelés, hogy ha már nem képesek megvédeni a testi épségünket, legalább mi óvjuk az ő kis lelkük épségét.
2009. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%
A rendőröknek is kijár a tisztelet. Egyébként meg nem mindenki "olyan" közülük. Hidd el, ők sem élvezik amikor felvezénylik őket pestre tüntetőket verni. Aki meg élvezi az menjen a halál f.szára.
2009. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Jujj, ez fájt. Én is értem a te logikádat: nem isteníti a rendőröket=Büdös rasszistanáci tüntető. Na a tüntetők márc. 15.-én, meg hasonló időpontokban előjövő nagymagyarokat én se tartom sokra, 90%-a fülét-farkát behúzná, ha a cigányok, vagy a bárki más megtámadna valakit az utcán. És én NEM köpök a rendőrökre, csak a hülyébbikjére, akik szerintem kiteszik az 60%-át. Ennyit érsz. És Rózsadomb szerű helyekről könnyű ilyenekről pofázni.
2009. aug. 27. 19:05
 9/40 A kérdező kommentje:
Ez a harmadik válaszolónak ment.
2009. aug. 27. 19:05
 10/40 A kérdező kommentje:
ÉS, a normális intelligenciaszint szerintem a tiszteknél kezdődik. (nagy általában, de mint mindenben, ebben is vannak kivételek.)
2009. aug. 27. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!