Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lopott pénztárcát belehet...

Lopott pénztárcát belehet jelenteni Telefonon vagy Interneten?

Figyelt kérdés

[link]

Mert itt elvileg lehet ügyet intézni neten, de nem találom melyik menüpontban, vagy hogy ...


Felhívtam az egyik kapitányságot, 10 percig várattak , majd közölték, hogy ezt csak személyesen lehet intézni. Most akkor mi van? Nem vagyok Budapesten, mert el kellett utaznom, csak hétfőn jövök vissza, de szeretném megtenni a feljelentést, még mielőtt visszaélnek az irataimmal.


2013. dec. 21. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kapitányságon vagy örsön megteheted, akár az ország másik végében is. Mindegyiken 24 órás ügyelet van elvileg, egyszerűen bebattyogsz és megteszed a bejelentést.
2013. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer elloptad, legalább tartsd titokban!
2013. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lopott vagy elhagyott?

Milyen papírok voltak benne? pénz? tárgyak?

A rendőrségen bármit be tudsz jelenteni telefonon, amit nyugtáznak. (Akár azt is, hogy elmégy wc-re)

A feljelentés az más, azt csak személyesen az aláírásoddal lehet megtenni.

Ha például csak személyes iratokat hagytál el, akkor pedig az okmányirodába kell menni pótolni. Amúgy ha valóban lopás történt, akkor pedig a tanúkat vissza kellett volna tartani, és azonnal rendőrt hívni, hogy lehessen személyleírást kérni, vagy kamerafelvételt lementeni, tanúkat felkutatni.

2013. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lopás nem rablás...Kilopták a táskából, kb fél-1 órával utána vettem észre, hogy nincs meg, mégis hogyan kellett volna tanúkat szereznem???De már mindegy, bementem és megtettem a feljelentést.
2013. dec. 23. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy válaszolni mertem.

Ez a rablás, hogy jön ide?

2013. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy a rablás az nem lopás. Nekem ellopták a telefonom, nem pedig kiraboltak. Azt nyilván észrevettem volna és akkor tudtam volna tanúkat keríteni. Lopáshoz nem lehet, mivel az ember nem veszi észre.
2013. dec. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!