Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit jelent az egyéb nyomozati...

Mit jelent az egyéb nyomozati cselekmények foganatosítása? Mik azok a nyomozati cselekmények?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanúkihallgatás, nyom rögzítés stb.
2013. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves első,Nyomozó nem nyomot gyűjt mert nem Helyszínelő,olyan meg mint a CSI-ben láttad a tévében sehol nem létezik,kettő egyszerre nem lehetsz,vagy nyomozó vagy helyszínelő,de a helyszínelő nem hallgat ki senkit csak átadja a nyomokat,bizonyítékokat a nyomozóknak.

Nyomozó álltalába kihallgat,a nyomok alapján megpróbál körbe csalni,vallomást ír alá a végén és ennyi,meg max elkapja ha van gyanúsított de azt is inkább mint minden mást átvesz a TEK,mert ugye a TEK-nek még egy drogos is Terror.Nyomozó még szokott persze kutatni számítógépen keresztül minden után,pl hogy utaltak e sok pénzt valakinek hogy megölje ezt azt,meg ő is megnézheti a helyszínt átkutadhat bármit amire van engedélye de kb ennyi.

2013. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze ez se könnyű ám,tudni kell tényleg körbe csalni de viszont mint a TV-ben látsz nem fogsz lövöldözni meg ilyenek,Magyarországon mint általába járörök keverednek tűzharcba bár az is ritka,utolsó eset 2010 azt hiszem egy bankrablás.
2013. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja értem, a rendőrnek magyarázod meg, értem én.

Ha rendőr vagy, és felétek a nyomozó nem rögzít nyomokat, vagy nem foglal le bcs-ből származó tárgyakat, akkor ott nagy baj van. NCIS-t meg nem nézek.

2013. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De írtam is hogy nyomozó is rögzíthet nyomokat,csak nem olyan formában mint a CSI-ben látsz,hogy civil ruhás,nyomozó,helyszínelő de még laboros is na iylen nincs.

Általában mindig a helyszínelő gyűjti be a nyomokat,és úgy továbbítja a nyomozóknak,vagy ha DNS kell akkor továbbítja azoknak a Helyszínelő akik ezekkel foglalkoznak,aztán Nyomozó meg megnézi az eredményeket de nem a nyomozó fogja majd kivizsgálni a laborban a DNS-t.

2013. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg attól hogy rendőr vagy semmit nem fog számítani,egy mezei járőr lehetsz,de ha tévedtem akkor elnézést de akkor ne csak ennyit mondj hogy Rendőr mert eléggé tág fogalom.
2013. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"körbe csal" - az meg mi lenne?


Amúgy meg az ujjnyomatok DNS mintavétel stb. begyűjtése, ezeket a feladatokat aki elvégzi azt úgy nevezik: bűnügyi technikus.

2013. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy a rendőri pályán értek pár dologhoz. Én nem az NCIS-ból veszem a hülyeséget.
2013. dec. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké oké :D
2013. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!