Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért leszek visszahívható,...

Miért leszek visszahívható, ha bejelentek egy bűncselekményt inkognitóban?

Figyelt kérdés

Miért van az, ha bejelentek inkognitóban egy bűncselekményre utaló gyanús tevékenységet, pár percen belül tudják, hogy személy szerint én voltam a bejelentő?

Mobilról, rejtett számon hívtam az ügyeletet egy vidéki faluból, visszahíott a k.vári rendőrség! Bővebb infót kért és kérdezte pontosan percre mikor és vissza a tolvaj, mert nekik máshol is lenne dolguk, de lehet hogy kamuztak, mert lementem a megadott környékre és rendőrautó sehol! Pedig nem kis tételről van szó, napi rendszerességgel elkövetik a falopást! Mert ugye fáért nem teljes sötétségben megy az egyenes ember az erdőre és nem csukott furgonnal serénykedik!

Szóval ennyi a névtelenség, valójában nem is az? Akkor nekem annyi!


2013. dec. 30. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert nem inkognitóban jelented be. Arra ott a Telefontanú. Ha a rendőrség számát hívod, akkor viszont köteles vagy azonosítani magad.
2013. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs névtelenség, ha a hatóságokat hívod,bármelyik vonalon is, a számodat kijelzi nekik.
2013. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sni ***** válasza:
100%
ha a rendőrséget hívod, nekik minden számot kijelez, egyszerű okai vannak, az első: ki lehet szűrni a kamu bejelentéseket, amivel tényleg csak az időt pocsékolnák a valódi bejelentések elől!
2013. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor elbaltáztam, mert pont a korrupciót is ezzel lelepleztem volna ! Ugyanis körzetünkben erős a gyanu, hogy a fatolvajok, " na nem a kicsik, csak a kamionszámra lopók" jattolnak egyes közegeknek, Akit bejelentettem, este-éjjal a depóból behordja, másnap kamion viszi tovább a fát!

Szóval egye-fene, de én járok rosszul! Ennyit a "jó" szándéku jelentésről!

2013. dec. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!