Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek hány, , igazi, ,...

Szerintetek hány, , igazi, , magyar van?

Figyelt kérdés
Olyan aki itthon akar maradni , vagy ha nem akkor se azért megy el hogy külföldön tömje a belét és mutogassa az Ájfonját , tiszteli a történelmét , és kiáll a nemzete mellet ?

2013. dec. 3. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
én soha az életbe nem akarnák elköltözni magyarországról vagy külföldön dolgozni de nem vagyok igazi magyar mert cigány vagyok xD
2013. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Én ugyan nem vagyok teljesen magyar származású, de ez az indentitás erősebb bennem.

A másik felem nem cigány, mielőtt megkérdezed:D


Én maradok mindenképpen.


De, az ájfónommal én is szeretek pózolni:DD

2013. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy igazi magyar nem úgy ír, mint aki most tanulja a nyelvet. Aki pedig elmegy, nem azért megy, hogy verje a mellét. Hanem azért, mert itt nem tud megélni.


32/F

2013. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

"én soha az életbe nem akarnák elköltözni magyarországról..."


Az a baj hogy az ilyenek maradtak... akik nem nákoznak, szinte már mind lépett.

2013. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted az nem igaz magyar, aki azért megy el külföldre, mert nem akar itthon éhen halni? Nem mindenki tartozik a jómódúak közé. Ők viszont szerintem nem igaz magyarok, csak a szájukkal.
2013. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két felé kell bontanom. Vannak azok a magyarok akik értelmesen magyarok. Elvannak/elélnek de fröcsögnek hogy ilyen szar meg olyan szar.


Vannak a kirakat magyarok akik választások körül hújj de nagyon magyarok. Jellemzőjük hogy Londonban és más európai városban élnek. Hétköznapokon leokádják az országot, nemzeti ünnepen istenítik.

De ebbe a csoportba tartozik minden olyan magyar akit bármivel meglehet győzni/lefizetni/megfenyegetni politikai hovatartozásával kapcsolatban.

Tiszta szégyen ha valaki 2 szelet kenyér miatt átszavaz más pártra, független az indulók összetételétől.

2013. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kettő. Te meg a Sanyi.
2013. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy tudok, megyek külföldre. Túlságosan csalódtam ebben az országban. Tapasztalataim szerint az átlag magyar ember számító, irigy, pénzsóvár, hazug, kétszínű, önző... Mind politikai, mint hétköznapi téren.
2014. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Károly György Tamás válasza:
Aki tud is magyarul?
2014. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!